Fajny hotel, wygodne łóżka, przyjemna pościel. Bardzo czysto, miła obsługa. Jedzenie średnio urozmaicone, ale smaczne. Lokalizacja dobra. Dość mały basen z 1 jacuzzi wewnątrz i bardzo malutkim na zewnątrz, co jest na minus, ponieważ jest piękny widok, a nie wszyscy niestety mogą go podziwiać korzystając z basenu.

Dziękujemy, angan5
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Zakopane R, Wioleta Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Szanowny Angan5,
dziękujemy za czas poświęcony na wyrażenie swojej opinii oraz sugestię dotyczące basenu oraz zewnętrznego jacuzzi, która jest dla nas niezwykle ważna, a także za wybór Hotelu Radisson Blu w Zakopanem.
Cieszymy się, iż spełniliśmy Pańskie oczekiwania.
Jesteśmy nowym hotelem, który cały czas pracuje nad ulepszeniem jakości świadczonych usług.

Będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa jak również Państwa Rodzinę, znajomych po raz kolejny bądź pierwszy raz w Hotelu Radisson Blu w Zakopanem.

Łącze pozdrowienia z Zakopanego,
Wioleta,
Front Office Team

jesteśmy bardzo zadowoleni z hotelu, sniadania i kolacje na wysokim poziomie, wszystko na plus, woda w basenie cieplutka, jedynie sala zabaw dla dzieci... bardzo mało zabawek właściwie to tylko pomieszczenie ze stoliczkiem i telewizorem, trzeba to poprawić :) super lokalizacja. Na pewno jeszcze wrócimy ;)

Dziękujemy, mariokopex
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office , Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dzień dobry ,

Serdecznie dziękujemy za oddanie opinii na temat Państwa pobytu w hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że planują Państwo wrócić do naszego hotelu .
Front Office Team

Nowoczesny hotel, dużo udogodnień (świetny pomysł z maszyną do lodu na korytarzu) doskonała lokalizacja, super basen, miła obsługa, na minus to, że nie wszystkie pokoje posiadają balkony, oraz parking powinien być w cenie pobytu.

Dziękujemy, Andi7408

Witam,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz oddanie wysokiej opinii na temat Państwa pobytu w hotelu Radisson Blu w Zakopanem . Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że spędzili u nas Państwo miło czas. Mam nadzieję że będziemy mieli przyjemność powitać Państwa podczas kolejnego przyjazdu do Zakopanego.
Front Office Team

Hotel bardzo fajny. Jedzenie bardzo smaczne, czysto. Pokoje nie robią wow, ale są ok. Kiepsko wyposażona sala zabaw oraz część basenowa dla dzieci. Bardzo dobra baza wypadowa. Przyjemna obsługa. Ogólnie polecam!!!

Dziękujemy, 667biuro

Witam ,

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na oddanie opinii . Bardzo się cieszymy, że Państwa pobyt był udany mimo przedstawionych zastrzeżeń oraz uwag. Mam nadzieję, że podczas kolejnego pobytu będą Państwo równie zadowoleni a my dołożymy wszelkich starań by tak się stało .
Front Office Team

bardzo dobry hotel, doskonała lokalizacja, dobre śniadania i obiadokolacje, duży pokój na 5 piętrze z dużym balkonem i świetnym widokiem na Tatry, szybka winda, parking podziemny, z basenu i spa nie korzystaliśmy

Dziękujemy, Ravsunny
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Wioleta Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
Jest mi niezmiernie miło,iż dołączyliście Państwo do całkiem sporego już grona naszych zadowolonych Gości. Codziennie staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Zapraszamy do ponownych odwiedzin, łącze pozdrowienia z Zakopanego, Wioleta Front Office Team