Zakopane

Nowoczesny hotel, dużo udogodnień (świetny pomysł z maszyną do lodu na korytarzu) doskonała lokalizacja, super basen, miła obsługa, na minus to, że nie wszystkie pokoje posiadają balkony, oraz parking powinien być w cenie pobytu.

Dziękujemy, Andi7408
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office , Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witam,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz oddanie wysokiej opinii na temat Państwa pobytu w hotelu Radisson Blu w Zakopanem . Jest nam niezmiernie miło, że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Bardzo się cieszymy, że spędzili u nas Państwo miło czas. Mam nadzieję że będziemy mieli przyjemność powitać Państwa podczas kolejnego przyjazdu do Zakopanego.
Pozdrawiam
Dagmara
Front Office Team

Hotel bardzo fajny. Jedzenie bardzo smaczne, czysto. Pokoje nie robią wow, ale są ok. Kiepsko wyposażona sala zabaw oraz część basenowa dla dzieci. Bardzo dobra baza wypadowa. Przyjemna obsługa. Ogólnie polecam!!!

Dziękujemy, 667biuro

Witam ,

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas na oddanie opinii . Bardzo się cieszymy, że Państwa pobyt był udany mimo przedstawionych zastrzeżeń oraz uwag. Mam nadzieję, że podczas kolejnego pobytu będą Państwo równie zadowoleni a my dołożymy wszelkich starań by tak się stało .
Pozdrawiam
Dagmara
Front Office Team

Zrecenzowano: 17 września 2019

bardzo dobry hotel, doskonała lokalizacja, dobre śniadania i obiadokolacje, duży pokój na 5 piętrze z dużym balkonem i świetnym widokiem na Tatry, szybka winda, parking podziemny, z basenu i spa nie korzystaliśmy

Dziękujemy, Ravsunny
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Wioleta Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
Jest mi niezmiernie miło,iż dołączyliście Państwo do całkiem sporego już grona naszych zadowolonych Gości. Codziennie staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Zapraszamy do ponownych odwiedzin, łącze pozdrowienia z Zakopanego, Wioleta Front Office Team

Zrecenzowano: 15 września 2019

godny polecenia, wszystko można ocenić na szóstkę. wysmienita kuchnia, profesjonalna obsluga eleganckie duze pokoje z bardzo wygodnymi lozkami, wyposazone w czajnik oraz filizanki, kawe, herbate , duza lazienka z pelnym wyposazeniem, nielimitowany dostep do basenu, saun.

Dziękujemy, piotr5122
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Manager, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Szanowny piotr5122,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią dotyczącą pobytu w Hotelu Radisson Blu w Zakopanym.
Cieszymy się, że wyposażenie naszych pokoi spełniło Pana oczekiwania i zapewniło comfort pobytu na miarę 4* hotelu.
Zapraszamy ponownie, mamy nadzieję, że po raz kolejny spiszemy się na 6!

Pozdrawiam,
Agata

Zrecenzowano: 15 września 2019

Piękny hotel, przemiła obsługa z nastawieniem na Gości, fantastyczne udogodnienia -kids club, basen dla dzieci no i te śniadania z lokalnymi przysmakami -jakość produktów super! Polecam można fantastycznie wypocząć!

Dziękujemy, tomaszc994
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Wioleta Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 16 września 2019

Panie Tomaszu, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom. Do zobaczenia wkrótce!
Łącze pozdrowienia z Zakopanego, Wioleta Front Office Team