bardzo dobry hotel, doskonała lokalizacja, dobre śniadania i obiadokolacje, duży pokój na 5 piętrze z dużym balkonem i świetnym widokiem na Tatry, szybka winda, parking podziemny, z basenu i spa nie korzystaliśmy

Dziękujemy, Ravsunny
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Wioleta Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowni Państwo,
Jest mi niezmiernie miło,iż dołączyliście Państwo do całkiem sporego już grona naszych zadowolonych Gości. Codziennie staramy się, aby świadczone przez nas usługi były na najwyższym poziomie. Zapraszamy do ponownych odwiedzin, łącze pozdrowienia z Zakopanego, Wioleta Front Office Team

godny polecenia, wszystko można ocenić na szóstkę. wysmienita kuchnia, profesjonalna obsluga eleganckie duze pokoje z bardzo wygodnymi lozkami, wyposazone w czajnik oraz filizanki, kawe, herbate , duza lazienka z pelnym wyposazeniem, nielimitowany dostep do basenu, saun.

Dziękujemy, piotr5122
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Manager, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny piotr5122,

Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią dotyczącą pobytu w Hotelu Radisson Blu w Zakopanym.
Cieszymy się, że wyposażenie naszych pokoi spełniło Pana oczekiwania i zapewniło comfort pobytu na miarę 4* hotelu.
Zapraszamy ponownie, mamy nadzieję, że po raz kolejny spiszemy się na 6!

Pozdrawiam,
Agata

Piękny hotel, przemiła obsługa z nastawieniem na Gości, fantastyczne udogodnienia -kids club, basen dla dzieci no i te śniadania z lokalnymi przysmakami -jakość produktów super! Polecam można fantastycznie wypocząć!

Dziękujemy, tomaszc994

Panie Tomaszu, dziękujemy za wystawioną opinię! Każdego dnia robimy wszystko, by pobyt naszych Gości był wart miłych wspomnień. Cieszymy się, że udało się nam sprostać Państwa oczekiwaniom. Do zobaczenia wkrótce!
Łącze pozdrowienia z Zakopanego, Wioleta Front Office Team

Hotel zdecydowanie robi wrażenie. Jest bardzo zadbany i fajnie wykończony. Strefa Spa&welness jak najbardziej na plus. Na basenie jest cały czas ratownik. Szkoda, że nie ma możliwości nadzorowania strefy dla najmłodszych, gdzie ryzyko utopienia jest stosunkowo największe. Odległość od Krupówek jak najbardziej do zaakceptowania. Śniadanie bogate, ale niestety strefa jest słabo zorganizowana. Zamówione przez nas tosty francuskie oraz jajka po benedyktyńsku po godzinie wciąż nie były gotowe. Strefa z jedzeniem jest bardzo ciasna i goście hotelowi ledwo się w niej mieszczą. Pomimo, iż hotel jest nowy - na parapetach i oknach był już kurz. Słaby house keeping. W tej cenie moim zdaniem hotel musi jeszcze trochę bardziej się postarać, żeby wyraźniej się odróżnić od innych, tańszych obiektów podobnej klasy.

Dziękujemy, kubucha

Drogi kubucha,

Dziękujemy za opinie dotyczącą pobytu w naszym hotelu. Przykro nam, że nie udało się w pełni odpowiedzieć na oczekiwania, które stawia się przed rezerwacją w hotelu wysokiej klasy. Uwagi są dla nas bardzo cenne, ponieważ tylko na ich podstawie będziemy mogli ulepszyć nasz serwis i dostarczac gościom jak najlepszych wrażeń związanych z hotelem Radisson Blu w Zakopanym.

Zapraszamy ponownie.
Pozdrawiam,
Agata

Krótki , spontaniczny , ale za to bardzo miły pobyt . Czysto , miło , smacznie . Ciepła woda w basenie .Na pewno wrócę . Będę polecała . Już polecam . Dziękuję obsłudze , personelowi za uczciwość . Pozdrawiam .

Dziękujemy, anna5912019

Szanowna Pani Anno,

Dziękujemy za ciepłe słowa! Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu był mile spędzonym czasem. Polecenia to chyba jedna z największych nagród jaką możemy dostać za nasze codzienne wysiłki. Nasz personel stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom gości i stara się jak najlepiej spełniąc swoją role - dziękujemy, że nas Pani doceniła.

Pozdrawiam i zapraszamy ponownie,