Krótki , spontaniczny , ale za to bardzo miły pobyt . Czysto , miło , smacznie . Ciepła woda w basenie .Na pewno wrócę . Będę polecała . Już polecam . Dziękuję obsłudze , personelowi za uczciwość . Pozdrawiam .

Dziękujemy, anna5912019
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Manager, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowna Pani Anno,

Dziękujemy za ciepłe słowa! Cieszymy się, że pobyt w naszym hotelu był mile spędzonym czasem. Polecenia to chyba jedna z największych nagród jaką możemy dostać za nasze codzienne wysiłki. Nasz personel stara się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom gości i stara się jak najlepiej spełniąc swoją role - dziękujemy, że nas Pani doceniła.

Pozdrawiam i zapraszamy ponownie,
Agata

Zrecenzowano: 11 września 2019

Wszystko w najwyższym standardzie, najlepsza lokalizacja pod kątem komunikacji z dolinami wejściowymi w góry i dostępu do Krupówek, a jednocześnie w dość spokojnym otoczeniu. Troszkę tłoku przy śniadaniu i mikrohałas generowany przez dużą ilość dzieci.

Dziękujemy, mariuszdobrzynski
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Witam ,
Dziękujemy za wysoką opinię oraz ocenę hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Jest nam bardzo miło, że są Państwo zadowoleni z pobytu i że spełniliśmy Państwa oczekiwania. Serdecznie zapraszamy do kolejnego pobytu i odpoczynku w naszym hotelu.
Pozdrawiam,
Front OfficeTeam

Zrecenzowano: 11 września 2019

Pobyt w hotelu bardzo udany . Dobra lokalizacja, wszędzie blisko jednocześnie cicho. Menu podczas śniadań jak na 4 gwiazdki trochę slabo, jednak obiady i desery fenomenalne. Ciasny garaż podziemny. Ogólnie polecam ;)))

Dziękujemy, arkurant

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz za pozytywną opinię .
Bardzo się cieszymy, że Państwa pobyt był udany oraz że są Państwo zadowoleni z naszej hotelowej restauracji Roots, a przedstawione zastrzeżenia weźmiemy pod uwagę. Mam nadzieję, że kolejny Państwa pobyt w hotelu Radisson Blu również będzie pomyślny .
Pozdrawiam ,
Front Office Team

Zrecenzowano: 10 września 2019

Komfortowy pobyt - wygodne i czyste pokoje, przepyszne jedzenie, wspaniały relaks w strefie basenowej, Mogło by być więcej kanałów tv. Przy dobrej pogodzie przydałby się balkon (były tylko w niektórych pokojach),

Dziękujemy, ck9591
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office , Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dzień Dobry,
Dziękujemy za wybór Hotelu Radisson Blu w Zakopanem, oraz poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii. Cieszymy się iż Państwa pobyt był udany, staramy się dołożyć wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Gości, oraz aby czuli się wyjątkowo w naszym Hotelu. Dziękujemy również za uwagi. Hotel jest nowy i są one bardzo cenne dla nas , by polepszyć komfort naszych przyszłych oraz obecnych Gości. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z naszych usług, z poważaniem Anna Front Office

Zrecenzowano: 10 września 2019

Ogólne wrażenia z pobytu dobre, rewelacyjne położenie hotelu. Obsługa recepcji bez zarzutu. Drobne mankamenty jak bardzo wąskie miejsca parkingowe w garażu i mało miejsc. Niezrozumiała kaucja za minibar. Dlaczego np. osoba z potrzebą umieszczenia leków w lodówce (insulina . niektóre inne leki) musi za to płacić kaucję? Można by trochę urozmaicić śniadanie choć jest niezłe. Od tej klasy hotelu spodziewałem się jednak trochę więcej.

Dziękujemy, kovitek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dzień dobry,
Dziękujemy za poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii na temat pobytu Państwa w Hotelu Radisson Blu w Zakopanem . Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna , dzięki temu możemy ciągle podnosić standard naszego hotelu oraz oferowanych usług . Mam nadzieję że w przyszłości będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w naszym hotelu.
Pozdrawiam ,
Front Office