Pobyt w hotelu bardzo udany . Dobra lokalizacja, wszędzie blisko jednocześnie cicho. Menu podczas śniadań jak na 4 gwiazdki trochę slabo, jednak obiady i desery fenomenalne. Ciasny garaż podziemny. Ogólnie polecam ;)))

Dziękujemy, arkurant
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Serdecznie dziękujemy za poświęcony czas oraz za pozytywną opinię .
Bardzo się cieszymy, że Państwa pobyt był udany oraz że są Państwo zadowoleni z naszej hotelowej restauracji Roots, a przedstawione zastrzeżenia weźmiemy pod uwagę. Mam nadzieję, że kolejny Państwa pobyt w hotelu Radisson Blu również będzie pomyślny .
Pozdrawiam ,
Front Office Team

Komfortowy pobyt - wygodne i czyste pokoje, przepyszne jedzenie, wspaniały relaks w strefie basenowej, Mogło by być więcej kanałów tv. Przy dobrej pogodzie przydałby się balkon (były tylko w niektórych pokojach),

Dziękujemy, ck9591
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office , Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień Dobry,
Dziękujemy za wybór Hotelu Radisson Blu w Zakopanem, oraz poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii. Cieszymy się iż Państwa pobyt był udany, staramy się dołożyć wszelkich starań aby spełnić oczekiwania naszych Gości, oraz aby czuli się wyjątkowo w naszym Hotelu. Dziękujemy również za uwagi. Hotel jest nowy i są one bardzo cenne dla nas , by polepszyć komfort naszych przyszłych oraz obecnych Gości. Zapraszamy serdecznie do ponownego skorzystania z naszych usług, z poważaniem Anna Front Office

Ogólne wrażenia z pobytu dobre, rewelacyjne położenie hotelu. Obsługa recepcji bez zarzutu. Drobne mankamenty jak bardzo wąskie miejsca parkingowe w garażu i mało miejsc. Niezrozumiała kaucja za minibar. Dlaczego np. osoba z potrzebą umieszczenia leków w lodówce (insulina . niektóre inne leki) musi za to płacić kaucję? Można by trochę urozmaicić śniadanie choć jest niezłe. Od tej klasy hotelu spodziewałem się jednak trochę więcej.

Dziękujemy, kovitek

Dzień dobry,
Dziękujemy za poświęcony czas na wyrażenie swojej opinii na temat pobytu Państwa w Hotelu Radisson Blu w Zakopanem . Państwa opinia jest dla nas bardzo ważna , dzięki temu możemy ciągle podnosić standard naszego hotelu oraz oferowanych usług . Mam nadzieję że w przyszłości będziemy mieli przyjemność gościć Państwa w naszym hotelu.
Pozdrawiam ,
Front Office

Nowy, świetnie urządzony hotel. Pokoje rewelacyjne. Lód na korytarzach.
Minusy brak zabiegów w SPA typu masaże, wyniosła i niemiła obsługa na recepcji oraz kiepska o dziwo jakość jedzenia i słaby wybór

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Maps438488

Dzień dobry.
Dziękujemy za poświęcony czas na ocenę Państwa pobytu w naszym hotelu. Jest mi niezmiernie miło że są Państwo zadowoleni z pobytu. Każdy komentarz jest dla nas cenny i pomaga nam w polepszaniu naszych usług. Mam nadzieję, że będziemy mieć przyjemność gościć Państwa ponownie.
Pozdrawiam serdecznie
Front Office

Zrecenzowano: 2 września 2019

Przestronne pokoje z dużymi i bardzo wygodnymi łóżkami. Eleganckie łazienki robią również spore wrażenie.
Obsługa bardzo uśmiechnięta i szczerze miła, oby tak zostało ;)
Obiekt jest czysty i zadbany.
Przyjemny basen z oddzielną strefą dla małych dzieci. Jest też sauna, siłownia oraz mały kącik dla najmłodszych.
Śniadania smaczne chociaż podczas mojego pobytu nie były urozmaicane, ale to nie stanowi problemu.
Na krupówki mamy jakieś 10 minut spacerem.
Za rozsądną cenę warto !

Dziękujemy, ketnog
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Manager, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dla takich komentarzy warto pracować - serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Staramy się, uśmiechem "zarażać" naszych gości, aby czuli się u nas komfortowo i mogli się w 100% zrelaskować i odpocząć, zarówno w przestronnym pokoju, jak i aktywnie na basenie czy siłowni.

Mam nadzieję, że spotkamy się na miejscu ponownie już niedługo.

Pozdrawiam,
Agata