Zrecenzowano: 2 września 2019

Przestronne pokoje z dużymi i bardzo wygodnymi łóżkami. Eleganckie łazienki robią również spore wrażenie.
Obsługa bardzo uśmiechnięta i szczerze miła, oby tak zostało ;)
Obiekt jest czysty i zadbany.
Przyjemny basen z oddzielną strefą dla małych dzieci. Jest też sauna, siłownia oraz mały kącik dla najmłodszych.
Śniadania smaczne chociaż podczas mojego pobytu nie były urozmaicane, ale to nie stanowi problemu.
Na krupówki mamy jakieś 10 minut spacerem.
Za rozsądną cenę warto !

Dziękujemy, ketnog
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Manager, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dla takich komentarzy warto pracować - serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Staramy się, uśmiechem "zarażać" naszych gości, aby czuli się u nas komfortowo i mogli się w 100% zrelaskować i odpocząć, zarówno w przestronnym pokoju, jak i aktywnie na basenie czy siłowni.

Mam nadzieję, że spotkamy się na miejscu ponownie już niedługo.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 2 września 2019

W 100% mogę polecić pobyt w hotelu Radisson zarówno dla osób podróżujący w pojedynkę jak i rodzin z dziećmi. Standard w hotelu oraz obsługa była na bardzo wysokim poziomie. Jedynym minusem był fałszywy alarm, który się włączył podczas naszego pobytu.

Dziękujemy, martynafrelik

Dziękujemy za opinię oraz wysoką ocenę. Bezpieczeństwo naszych gości to dla nas piorytet, także fałszywy alarm który miał miejsce, był dla nas przy okazji bardzo ważnym testem - teraz wiemy, że jesteśmy pewni, że jesteśmy gotowi również na taką sytuację.
Cieszymy się, że miło spędziła Pani u nas czas, również miło nam, że zostaliśmy docenieni jako obiekt przyjazny dla dzieci.

Zapraszamy serdecznie po raz kolejny.

Pozdrawiam,

Zrecenzowano: 2 września 2019

Doskonale, polecam na rodzinny wyjazd . Super lokalizacja , smaczne jedzenie , fantastyczna obsługa , hotel godny polecenia , na pewno jeszcze nie raz skorzystamy z pobytu w tym hotelu .
Było fantastycznie .

Dziękujemy, 44katarzyna111

Serdecznie dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że doceniła Pani serwowane u nas poisiłki, a także wysiłki naszej ekipy, każdego dnia staramy się, aby nasi goście czuli się u nas jak u siebie w domu.

Zapraszamy serdecznie ponownie, mam nadzieję, że uda nam się spotkać na miejscu.

Pozdrawiam serdecznie,

Zrecenzowano: 1 września 2019

Położenie obiektu super
Kelnerzy w restauracji wspaniali , a w szczególności Pani kelner strzał w dziesiątkę dla obiektu. najmilej wspominana przez moją rodzinę osoba pracująca w waszym hotelu, Kuchnia wspaniała ,

Dziękujemy, mlitwi673922

Dziękujemy za opinię - cieszymy się, że nasz hotel przypadł do gustu.

Pozdrowienia od całej ekipy kelnerskiej, a w szczególności od damskiej części ekipy :)

Zapraszamy ponownie,

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Plusami Hotelu jest: bardzo ładny, nowoczesny z możliwością przyjazdu z pupilem, szybkie zameldowanie, urozmaicone śniadania i obiadokolacje, bardzo dobre desery. Do minusów hotelu zaliczę: tłoczność przy śniadaniach oraz zbyt chłodne dania na ciepło, niedostateczna liczba misek i posłań dla zwierząt.

Dziękujemy, gosc8i0

Dziękujemy za opinię. To wspaniale, że nasza kuchnia trafiła w gust.
Dziękujemy również za uwgaę dotyczącą wyposażenia dla naszych pupili - weźmiemy to pod uwagę przy okazji kolejnych zakupów.

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli po raz kolejny zaprosić w nasze progi.

Pozdrawiam serdecznie,