Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Plusami Hotelu jest: bardzo ładny, nowoczesny z możliwością przyjazdu z pupilem, szybkie zameldowanie, urozmaicone śniadania i obiadokolacje, bardzo dobre desery. Do minusów hotelu zaliczę: tłoczność przy śniadaniach oraz zbyt chłodne dania na ciepło, niedostateczna liczba misek i posłań dla zwierząt.

Dziękujemy, gosc8i0
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Manager, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy za opinię. To wspaniale, że nasza kuchnia trafiła w gust.
Dziękujemy również za uwgaę dotyczącą wyposażenia dla naszych pupili - weźmiemy to pod uwagę przy okazji kolejnych zakupów.

Mam nadzieję, że już niedługo będziemy mogli po raz kolejny zaprosić w nasze progi.

Pozdrawiam serdecznie,
Agata

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel bardzo czysty i nowoczesny. Pokoje wygodne. Mieliśmy pokój 40m2- wielkość w sam raz dla naszej rodziny. Świetna lokalizacja. Śniadania bardzo dobre, duży wybór. Kolacje smaczne ale wybór dań niezbyt duży. Sala zabaw dla dzieci trochę słabo wyposażona ale duży plus za to ze jest. Fajna siłownia i basen.Na basenie brodzik dla dzieci, gdyby miał jeszcze małą zjeżdżalnię byłoby idealnie.

Dziękujemy, jdrzal

Dziękujemy za opinię oraz sugestię, aby wyposażyć przestrzeń basenową dla dzieci w dodatkową zjeżdżalnię, być może uda nam się to wcielić w życie.
Staramy się, aby zapewnić naszym gościom doskonałe warunki, również jeśli chodzi o odpowiedni metraż pokoi - cieszymy się, że pobyt był komfortowy.

Pozdrawiam serdecznie,
Agata

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Pobyt bardzo udany. Hotel w świetnej lokalizacji. Czysto, strefa relaksu na wysokim poziomie. Polecam serdecznie, bo warto. Jedzenie na śniadaniu pyszne i zróżnicowane. Obsługa miła, hotel wart swojej ceny.

1  Dziękujemy, jolantatomczuk
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office , Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dzień Dobry,

Pani Jolanto dziękujemy za czas poświęcony na wyrażenie swojej opinii, która jest dla nas niezwykle ważna , a także za wybór Hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Cieszymy się iż spełniliśmy Pani oczekiwania. Jesteśmy nowym hotelem, który cały czas pracuje nad ulepszeniem jakości świadczonych usług. Będzie nam niezmiernie miło gościć Panią jak również Pani rodzinę , znajomych po raz kolejny bądź pierwszy raz w Hotelu Radisson Blu w Zakopanem.
Z poważaniem
Front Office
Anna

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Pokoje duże i czyste. Jedzenie smaczne. Jest trochę mało miejsca przeznaczone na wystawione posiłki. Podczas śniadania robi się bardzo tłoczno przy pobieraniu na talerze śniadania. Generalnie hotel Radisson w Zakopanym bardzo mi się podobał i spełnił moje oczekiwania. Polecam. Ryszard

Dziękujemy, rgrusz467240

Dzień Dobry,

Cieszymy się bardzo iż dzięki zgranemu zespołowi oraz usługom jakie oferujemy udało się ,spełnić Pana oczekiwania Panie Ryszardzie. Dziękujemy za miłe słowo oraz za wybór Hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Mamy nadzieję , że Pana pobyt był udany, oraz że będziemy mogli gościć Pana w przyszłości. Wszelkie uwagi są dla nas cenne, iż to dzięki nim staramy się poprawić jakość oraz standard Hotelu.
Zapraszamy serdecznie
Z poważaniem
Front Office
Anna

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Cudowny bardzo luksusowy hotel. Przytulne, czyściutkie pokoje. Smaczne śniadania i obiadokolacje! Przemiła obsługa zarówno w recepcji jak i kelnerzy i pokojówki. Wszyscy uśmiechnięci i bardzo serdecznie dla gości

Dziękujemy, kingafrankowska1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Witam ,
Pani Kingo bardzo dziękuję za wybór naszego hotelu oraz za poświęcony czas na oddanie opinii.
Bardzo się cieszę że Państwa pobyt był udany i spełniliśmy Państwa oczekiwania . Serdecznie zachęcam do ponownego skorzystania z naszych usług .
Pozdrawiam ,
Dagmara