Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Pokoje duże i czyste. Jedzenie smaczne. Jest trochę mało miejsca przeznaczone na wystawione posiłki. Podczas śniadania robi się bardzo tłoczno przy pobieraniu na talerze śniadania. Generalnie hotel Radisson w Zakopanym bardzo mi się podobał i spełnił moje oczekiwania. Polecam. Ryszard

Dziękujemy, rgrusz467240
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office , Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dzień Dobry,

Cieszymy się bardzo iż dzięki zgranemu zespołowi oraz usługom jakie oferujemy udało się ,spełnić Pana oczekiwania Panie Ryszardzie. Dziękujemy za miłe słowo oraz za wybór Hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Mamy nadzieję , że Pana pobyt był udany, oraz że będziemy mogli gościć Pana w przyszłości. Wszelkie uwagi są dla nas cenne, iż to dzięki nim staramy się poprawić jakość oraz standard Hotelu.
Zapraszamy serdecznie
Z poważaniem
Front Office
Anna

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Cudowny bardzo luksusowy hotel. Przytulne, czyściutkie pokoje. Smaczne śniadania i obiadokolacje! Przemiła obsługa zarówno w recepcji jak i kelnerzy i pokojówki. Wszyscy uśmiechnięci i bardzo serdecznie dla gości

Dziękujemy, kingafrankowska1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Witam ,
Pani Kingo bardzo dziękuję za wybór naszego hotelu oraz za poświęcony czas na oddanie opinii.
Bardzo się cieszę że Państwa pobyt był udany i spełniliśmy Państwa oczekiwania . Serdecznie zachęcam do ponownego skorzystania z naszych usług .
Pozdrawiam ,

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Ekskluzywny hotel, dobra lokalizacja blisko Krupówek, cena zgodna ze standardem (wysoka), dodatkowo płatny parking, śniadanie obfite i smaczne, apartament wyposażony w aneks kuchenny, internet darmowy bardzo dobry, basen i sauna ok. Personel uczynny.

Dziękujemy, damian0000

Dzień dobry ,

Szanowny Panie Damianie dziękuję za poświęcony czas na oddanie opinii na temat ostatniego pobytu .
Bardzo się cieszę że jest Pan zadowolony z wyboru hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Jest mi niezmiernie miło że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Zapraszam do ponownego skorzystania z naszego hotelu oraz oferowanych usług .
Pozdrawiam ,

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Ogólnie wszystko super, można się przyczepić tylko do jakości sprzątania. Brudny sedes na powitanie w pokoju też nie jest dobrą wizytówką ale można to wybaczyć w nowym obiekcie. Częstotliwość odkurzania holu też mogłaby być większa. Korzystałem z opcji śniadania i obiadokolacje - polecam. Może wybór nie jest imponujący ale za to wszystko smaczne, podziękowania dla szefa kuchni.

Dziękujemy, inves2

Dzień dobry ,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażenie swojej opinii na temat naszego hotelu. Opinie naszych gości są dla nas bardzo ważne, dzięki nim możemy ciągle podnosić jakoś świadczonych usług. Jak Pan zauważył jesteśmy nowym hotelem, który ciągle się rozwija. Mam nadzieję że podczas kolejnego pobytu również będą Państwo zadowoleni z wypoczynku w naszym hotelu.
Pozdrawiam serdecznie ,

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pobyt bardzo udany. Hotel super położony kilka minut od Krupówek, fantastyczna kuchnia, przyjemna i profesjonalna obsługa. Fajny duży basen. Obiekt dobrze wyposażony, Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, dariuszchmura78

Witam ,

Panie Dariuszu bardzo dziękujemy za wybór hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Jest nam niezmiernie miło, że docenił Pan nasz obiekt, personel oraz usługi, które świadczymy w naszym hotelu. W imieniu całęgo zespołu, bardzo dziękuję za docenienie naszej pracy oraz za wysoką ocenę . Zapraszamy do ponownej wizyty w Radisson Blu w Zakopanem.
Pozdrawiam serdecznie,
Front office Team