Zakopane
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Ekskluzywny hotel, dobra lokalizacja blisko Krupówek, cena zgodna ze standardem (wysoka), dodatkowo płatny parking, śniadanie obfite i smaczne, apartament wyposażony w aneks kuchenny, internet darmowy bardzo dobry, basen i sauna ok. Personel uczynny.

Dziękujemy, damian0000
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 11 września 2019

Dzień dobry ,

Szanowny Panie Damianie dziękuję za poświęcony czas na oddanie opinii na temat ostatniego pobytu .
Bardzo się cieszę że jest Pan zadowolony z wyboru hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Jest mi niezmiernie miło że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Zapraszam do ponownego skorzystania z naszego hotelu oraz oferowanych usług .
Pozdrawiam ,
Front Office Team

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Ogólnie wszystko super, można się przyczepić tylko do jakości sprzątania. Brudny sedes na powitanie w pokoju też nie jest dobrą wizytówką ale można to wybaczyć w nowym obiekcie. Częstotliwość odkurzania holu też mogłaby być większa. Korzystałem z opcji śniadania i obiadokolacje - polecam. Może wybór nie jest imponujący ale za to wszystko smaczne, podziękowania dla szefa kuchni.

Dziękujemy, inves2

Dzień dobry ,

Bardzo dziękujemy za poświęcony czas oraz wyrażenie swojej opinii na temat naszego hotelu. Opinie naszych gości są dla nas bardzo ważne, dzięki nim możemy ciągle podnosić jakoś świadczonych usług. Jak Pan zauważył jesteśmy nowym hotelem, który ciągle się rozwija. Mam nadzieję że podczas kolejnego pobytu również będą Państwo zadowoleni z wypoczynku w naszym hotelu.
Pozdrawiam serdecznie ,
Front Office Team

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Pobyt bardzo udany. Hotel super położony kilka minut od Krupówek, fantastyczna kuchnia, przyjemna i profesjonalna obsługa. Fajny duży basen. Obiekt dobrze wyposażony, Doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, dariuszchmura78

Witam ,

Panie Dariuszu bardzo dziękujemy za wybór hotelu Radisson Blu w Zakopanem. Jest nam niezmiernie miło, że docenił Pan nasz obiekt, personel oraz usługi, które świadczymy w naszym hotelu. W imieniu całęgo zespołu, bardzo dziękuję za docenienie naszej pracy oraz za wysoką ocenę . Zapraszamy do ponownej wizyty w Radisson Blu w Zakopanem.
Pozdrawiam serdecznie,
Front office Team

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Byłem 4 dni rodzina 2+1 ( dziecko 4 lata).
PLUSY:
Dobra lokalizacja
Urozmaicone Śniadania

MINUSY:
Pokój zabaw praktycznie bez zabawek ( komplet klocków i biurko bez kolorowanek i kredek).
Obiady bardzo ale to bardzo ubogie - praktycznie nie ma wyboru
Obsługa pokoi masakra - pokojówka weszła do łazienki naszego pokoju o 21:30 podczas kąpieli
Jeden bar w lobby ( w mojej ocenie jak na bar przy recepcji to bardzo drogi)
Małe pokoje

Dziękujemy, luki148
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: RadissonBluZakopane, Wioleta Front Office Team, Radisson Blu Hotel & Residences ZakopaneOdpowiedź udzielona 12 września 2019

Szanowni Państwo, Dziękujemy za wybór Radisson Blu Zakopane & Residences. Pragnę podziękować również za uwagi dotyczące pokoju zabaw, obiadów i obsługę serwisu sprzątającego. Proszę jednak o wyrozumiałość - jesteśmy młodym stażem hotelem i cały czas staramy się podnosić poziom świadczonych usług. Liczę, że pomimo niedogodności, która spotkała Państwa na początku pobytu, kolejne dni upłynęły Państwu w miłej i spokojnej atmosferze. Zapraszam do ponownych odwiedzin. Z wyrazami szacunku, Wioleta Front Office Team

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Hotel pachnie nowością, czysty, nowoczesny, piękny basen, dobre śniadania. Jedyny zgrzyt to kiepska obsługa pokoju- pokoje praktycznie nie były sprzątane, kosmetyki nie były uzupełniane. Gdyby nie to, to hotel dostałby moją najwyższą ocenę.

Dziękujemy, ahalab613670

Szanowny Panie, Bardzo dziękuję za zamieszczenie opinii. Z przykrością natomiast przyjmuję uwagi dotyczące serwisu sprzątającego, ponieważ czystość w hotelu przez gości, jest również chwalona - mam nadzieję, że przy kolejnej wizycie dadzą się Państwo o tym przekonać. Każda uwaga od Gości pomaga nam ulepszać serwis. Serdecznie zapraszamy ponownie do odwiedzin. Z wyrazami szacunku, Wioleta Front Office Team