“Rybka lubi pływać”
Pstrag Gorski — recenzja

Pstrag Gorski
Nr 87 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Co do dania, które zamówilem nie mam nic do zarzucenia, pstrąg smaczny surówki swieże.Pani która obsługiwała moją osobę miła i uśmiechnięta.Lokal znam od wielu lat ale ciężko mi określić smak innych dań gdyż jadam w nim tylko i wyłącznie pstrąga, choć kiedyś uważam, że był w bardziej estetczny sposób podany.Na pewno wrócę.

Dziękujemy, 82jacek2019

Restauracja strasznie się zepsuła dania bez smaku zamówiliśmy pstrąga którego panierka była cała napita olejem, placek po zbójnicku(węgiersku) okropnie podany czuć było sam koncentrat, placki tak samo były niesamowicie napite olejem. Obsługa na bardzo niskim poziomie. Kiedyś odwiedzaliśmy restauracje bardzo często na chwile obecna miejsce do omijania szerokim łukiem!

Dziękujemy, Agata013

Najlepsza kwaśnica w okolicy. Odwiedziłem kilka miejsc serwujących tą zupę ale jedynie tutaj chciałem jeść jeszcze. Reszta dań na równie wysokim poziomie.

Dziękujemy, marcinp640

Dla nas to już obowiązkowy punkt wizyty w Zakopanem. Jedzenie smaczne, oczywiście specjalność zakładu - jego wysokość pstrąg podawany chyba na milion sposobów. Polecam szczerze. Jeszcze nigdy się nie zawiedliśmy.
Szybka, miła i bezproblemowa obsługa.

Dziękujemy, 518justynad
Zrecenzowano 6 września 2019

Dania podane w odstępie 15 minut, zdążyłem zjeść swój wysuszony na wiór stek z ,,barana,, zanim podano danie mojej dziewczynie . Kluski pływające w wodzie na talerzu totalnie pozbawione smaku . Nie polecam

Dziękujemy, Karol Q

Pstrag Gorski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pstrag Gorski? Podziel się wrażeniami!