Zakopane

“Bardzo słabo”
Pstrag Gorski — recenzja

Pstrag Gorski
Nr 86 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłam w tym miejscu wielokrotnie że względu na najlepszego pstrąga, ale dzisiaj to była masakra na cztery zamówione dania jedno jadalne, pstrąg stary i brzydko pachnący, brak cytryny do ryby - NIE POLECAM!!!

Dziękujemy, U1987PWjosa

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

restauracja fajnie położona, na początku Krupówek. Ciekawie i stylowo urządzona. Jedzenie jest jednak dość przeciętne, nie wyróżnia się niczym specjalnym na tle innych miejsc w Zakopanem. Pstrąg jest smaczny, ale nie porywający.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Kasia N
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rybka świeża, smaczna i szybko podana. Zupy dobre, ciepłe, podane po 3 minutach. Składniki świeże, obsługa sympatyczna i sprawna

Dziękujemy, kajto80
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tu kilka razy w różnych latach i zawsze było OK. Tym razem nie do końca. umówiliśmy pstrąga (żona tusze ja filet) w sosie żurawinowo-morelowym. Sosu żurawinowego nie nauczyliśmy w ogóle, ja za to miałem morelowy. Obsługa opryskliwa, niemiła i prześmiewcza. Trzeba wiedzieć który kelner obsługuje dane stoliki bo jak nie to nikt nie pomoże a do tego z pretensjami i niemiłym tonem odpowiada. Pani która nas obsługiwała na wejściu do restauracji wysmiała nas z kolegą, którego pytaliśmy o wolny stolik u góry. Pan opryskliwie odpowiedział że nie obchodzi go góra bo obsługuje dół, co strasznie rozbawiło Panią kelnerkę. Słabo się tu zrobiło. Są dużo lepsze miejsca niż to.

Dziękujemy, F9217REtomaszk
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Witam. Wstąpiliśmy z narzeczoną tylko na typowe grzane piwo. Jednak okazało się że jest rozcieńczone i chyba tylko kufel był nagrzany, bo po chwili piwo stawało się coraz zimniejsze. Piwa nie polecam.

Dziękujemy, Patryk S

Pstrag Gorski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pstrag Gorski? Podziel się wrażeniami!