“Rewelacja!!!”
Góralski Browar — recenzja

Góralski Browar
Nr 57 wśród 203 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 26 września 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecamy! Rewelacyjna kuchnia, wspaniała obsługa i powalający widok. Klimat, atmosfera tego miejsca jest nie dopisania❤️❤️

Dziękujemy, 204filipczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jan_Walas, Dyrektor generalny, Góralski BrowarOdpowiedź udzielona 26 września 2019

Dziękujemy bardzo za takie miłe słowa

Zrecenzowano 22 września 2019 z urządzeń przenośnych

Brak możliwości płacenia kartą, o czym dowiadujemy sie dopiero przy płaceniu, widoki fajne z tarasu, o ile sie załapiesz na miejsce wolne. Z głebi restauracji widok górskich szczytów przysłaniają paskudne parasole. Jedzenie słabe, a głownie dania z ziemnaikami. Ziemniaki w kawasnicy nieswieże , dużo.wcześniej ugotowane, kluchowate, zepsuły całkowcie kwaśnice. De volaille niezły,nawet masełko wypływa po przekrojeniu, ale puree znów kiepskie. Na deser sie nie odważyłem, bo szału też nie było, widziałem co serwowano innym klientom. Zdecydowałem sie iśc zjeśc w sprawdzone pewne miejsce.

1  Dziękujemy, ZOMBI-XXX
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jan_Walas, General Manager, Góralski BrowarOdpowiedź udzielona 26 września 2019

Dziękujemy bardzo za opinię. Każda z nich jest dla nas bardzo cenna. Dołożymy wszystkich sił żeby takie sytuacje się nie powtórzyły. Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie w Góralskim Browarze będziemy mogli Ci ją wynagrodzić i zaskoczyć smakiem! Każda opinia jest dla nas bardzo cenna, dlatego też będziemy wdzięczni za wiadomość prywatną.

Zrecenzowano 20 września 2019

Widoki wspaniałe i tylko za nie 2 pkt, niestety byłam jedną z tych osób, które przez 15 minut nie mogły się doczekać zainteresowania obsługi, mimo niewielkiego obłożenia:(
Młodzież szumnie nazywana obsługą ewidentnie przejawia większe zainteresowania własnymi osobami niż klientami, a szkoda bo lokal ma potencjał.

Dziękujemy, Lexi2032
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jan_Walas, Dyrektor generalny, Góralski BrowarOdpowiedź udzielona 22 września 2019

Zrecenzowano 18 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bez kitu, cały makaron chyba nie zmieścił się do garnka, bo dostałem taki na pół obrotu widelca. Ewentualnie był to makaron rosołowy, heh.
Poza tym smak carbonary był ok.
Gdyby długość makaronu była moją jedyna fanaberią, mógłbym postawić lepszą ocenę, bo widok jest super, a ceny zupełnie normalne... ale obsługa w lokalu to istny dramat. Dania podane szybko, ale później czekałem z pustym talerzem przez ponad godzinę, podczas, gdy kelnerka bajerowała barmana.
W lokalu nie można płacić kartą, klient odsyłany jest do bankomatu na parterze budynku.

Dziękujemy, Radosław G

Zrecenzowano 17 września 2019

Nic dodać, nic ująć, 5 z plusem, byliśmy z pięć razy, burger, pizza, pierś, pierogi, tatar, rosół, śledź, kaszanka, wszystko super, na pewno wrócimy

Dziękujemy, MadziaS76

Dziękujemy bardzo za opinię! ;) Cieszymy się, że daliśmy tyle przyjemności. Zapraszamy jeszcze nie jeden raz! ;)

Góralski Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Góralski Browar? Podziel się wrażeniami!