“Polecam :)”
Góralski Browar — recenzja

Góralski Browar
Nr 57 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Oprócz pięknego wystroju i równie pięknego widoku z obiektu na góry, na najwyzsza ocene zasluguje dobre jedzenie /mnie zachwycily świetne,ogromne salatki/ Polecam.

Dziękujemy, Magda M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jan_Walas, General Manager, Góralski BrowarOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy za miłe słowa! <3 Robimy wszystko co w naszej góralskiej mocy ;)

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piątek po 22. Świetne położenie, widok z tarasu super. Pustawo, dużo miejsca, jest gdzie się bawić, muzyka gra. Piwo Góralski Miód bardzo dobre, stylowe, cena 13 zł ujdzie. Koleżanka zamawia drink przy barze i... nie ma płatności kartą??? Kolega dołączył później, dostaje piwo za 5 dwunasta, za chwilę informują, że zamykają... Marnie

Dziękujemy, jacekm549

Dziękujemy bardzo za opinię. Każda z nich jest dla nas bardzo cenna. Dołożymy wszystkich sił żeby takie sytuacje się nie powtórzyły. Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie w Góralskim Browarze będziemy mogli Ci ją wynagrodzić i zaskoczyć smakiem! Każda opinia jest dla nas bardzo cenna, dlatego też będziemy wdzięczni za wiadomość prywatną.

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedyny mały minus dla rozgotowanych i niedosolonych pierogówa. Plusów całe mnóstwo

- przepyszne żeberka
- policzki wołowe z borowikami palce lizać
- przystawka pięknie udekorowana i równie smaczna

Pomimo rozgotowanych pierogów 5/5 ;)

Dziękujemy, 13macieks

Zrecenzowano 2 września 2019

W dniu wczorajszym tj.01.09.2019 jadłem tzw. zupe gulaszową. za 17 zł. Ohyda: kilka okruszków mięsa, marchewka, ziemniak pływało w ciepłej wodzie. Nie był to wywar, czy sos ale woda. Wszystko bez smaku. Ze względu na okoliczności nie zgłosiłem tego kelnerowi. Na koniec okazało się,że można płacić tylko gotówką.

1  Dziękujemy, Zam G

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lokal znajduje się na Krupówkach, na ostatnim piętrze galerii handlowej, dostać można się do niego korzystając z wind usytuowanych zaraz przy wejściu. Powierzchnia restauracji jest bardzo duża, wystrój to połączenie nowoczesności i folkloru regionalnego, niewątpliwie jednak największą atrakcję stanowi taras widokowy, na którym takze znajdują sie stoliki.
Jedzenie jest smaczne - ceny nie są wygórowane, piwa kraftowe trzymają niezły poziom. Przyjazna atmosfera i bardzo sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, 385jakubm

Dziękujemy za miłe słowa! <3 Robimy wszystko co w naszej góralskiej mocy ;)

Góralski Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Góralski Browar? Podziel się wrażeniami!