“Zupa gulaszowa”
Góralski Browar — recenzja

Góralski Browar
Nr 57 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 2 września 2019

W dniu wczorajszym tj.01.09.2019 jadłem tzw. zupe gulaszową. za 17 zł. Ohyda: kilka okruszków mięsa, marchewka, ziemniak pływało w ciepłej wodzie. Nie był to wywar, czy sos ale woda. Wszystko bez smaku. Ze względu na okoliczności nie zgłosiłem tego kelnerowi. Na koniec okazało się,że można płacić tylko gotówką.

1  Dziękujemy, Zam G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Jan_Walas, General Manager, Góralski BrowarOdpowiedź udzielona 10 września 2019

Dziękujemy bardzo za opinię. Każda z nich jest dla nas bardzo cenna. Dołożymy wszystkich sił żeby takie sytuacje się nie powtórzyły. Mamy nadzieję, że przy kolejnej wizycie w Góralskim Browarze będziemy mogli Ci ją wynagrodzić i zaskoczyć smakiem! Każda opinia jest dla nas bardzo cenna, dlatego też będziemy wdzięczni za wiadomość prywatną.

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Lokal znajduje się na Krupówkach, na ostatnim piętrze galerii handlowej, dostać można się do niego korzystając z wind usytuowanych zaraz przy wejściu. Powierzchnia restauracji jest bardzo duża, wystrój to połączenie nowoczesności i folkloru regionalnego, niewątpliwie jednak największą atrakcję stanowi taras widokowy, na którym takze znajdują sie stoliki.
Jedzenie jest smaczne - ceny nie są wygórowane, piwa kraftowe trzymają niezły poziom. Przyjazna atmosfera i bardzo sympatyczna obsługa.

Dziękujemy, 385jakubm

Dziękujemy za miłe słowa! <3 Robimy wszystko co w naszej góralskiej mocy ;)

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019

Do 'Góralskiego Browaru' przyciągnęła mnie informacja, że warzą własne kraftowe piwo(w zasadzie to nie oni warzą, a jakiś browar ontraktowy warzy i butelkuje dla nich, ale to nie ma większego znaczenia). Na punkcie rzemieślniczego i kraftowego piwa mam hopla, więc do tej niedawno otwartej restauracji musiałem zawitać uprzednio poczytawszy recenzje na TA. Muszę przyznać, że unikałem zawsze lokali bezpośrednio przy Krupówkach bo nienawidzę tłoku, hałasu i zgiełku, ale w przypadku 'Góralskiego Browaru' się złamałem. Lokal położony jest w nowo wybudowanej galerii handlowej, na ostatnim piętrze i robi piorunujące wrażenie pod kilkoma względami. Ilość stolików i przestrzeń naprawdę ogromna, widok na Tatry z tarasu(ale nie tylko z tarasu) zapiera dech w piersiach i nie ma w tym ani odrobiny przesady. Zaskakuje też bardzo obszerna karta dań. Biorąc pod uwagę, że lokal nazywa siebie 'browarem' nie spodziewałem się aż tak różnorodnego menu(oprócz potraw typowo góralskich np, pizza oraz burgery - w tym z jagnięciny). Samo piwo podawane jest wyłącznie w butelkach i jeśli pamięć mnie nie zawodzi - jest w ofercie 6 rodzajów w tym typowe dla Podhala - miodowe i malinowe, ale również np porter bałtycki. Próbowałem wszystkich i wszystkie mi smakowały, także z ręką na sercu mogę polecić. Świetne i chwytliwe nazwy oraz urocze malowane etykiety. Kolejna rzecz to piękne, malowane menu, po które aż chce się sięgnąć, nawet już po złożeniu zamówienia. Naprawdę mało kiedy spotykam się z aż taką dbałością o detale. Można przecież było wrzucić proste logo z nazwą lokalu i tyle, a jednak właścicielom zależało na tym byśmy poczuli, że jesteśmy w górach, nie tylko poprzez nazwy dań w karcie i za to najwyższe słowa uznania. Spotkałem się z recenzjami gdzie narzekano na poziom jedzenia i jego porcje i mogę śmiało powiedzieć, że nie ma w nich grama prawdy. Porcje są duże, a jedzenie bardzo smaczne. Próbowałem burgerów z wołowiny i z jagnięciny, pierogów z bryndzą, kurczaka. Dodam, że jedno z dań miało jako dodatek gotowane ziemniaki, których nie lubię, a mimo to zjadłem ze smakiem. W lokalu byłem dwa razy, więc na temat obsługi ciężko mi stawiać sądy. Za pierwszym razem obsługiwała mnie bardzo ładna i sympatyczna brunetka. Nie czekałem nawet 5 minut na kartę, obsługa była na najwyższym poziomie, krótko mówiąc kelnerka marzenie - wyszedłem zachwycony. Za drugim razem nie było tak różowo. Przyszedłem pod wieczór i mimo, że gości nie było wielu, a kelnerów sporo, ten który najczęściej przechodził obok mojego stolika nie raczył mnie zauważyć, a jestem święcie przekonany, że widział jak wchodziłem i jak siedziałem przez dobre 10-15 minut. Zdaję sobie sprawę, że w Zakopanem czasem trzeba interweniować samemu by zostać zauważonym, co uczyniłem u kierownika sali lub starszego kelnera(wydawał innym dyspozycje), który powiedział, że zaraz ktoś podejdzie i niemal natychmiast przywołał do siebie kelnera. Za to wielkie brawa dla tego Pana. Od tej pory wszystko szło gładko i przyjemnie, kelner był sympatyczny i działał bardzo sprawnie. Ceny naprawdę przystępne, szczególnie w stosunku do ilości/jakości. Wystawiam maksymalną notę bo takie są moje odczucia. Bardzo podobał mi się wystrój(wypchany borsuk stojący poza lokalem rządzi!) i wszystko inne. Jedyne co mogę doradzić, to aby właściciele spróbowali zaoferować swoje piwo również z nalewaka bo tak powinno być w restauracji, która ma w nazwie 'Browar'. Nigdy nie miałem marzenia posiadania restauracji, ale gdybym miał, to chciałbym aby to było właśnie coś w stylu 'Góralskiego Browaru'

Dziękujemy, GnusnyGremlin

Dziękujemy bardzo za tak rzetelną opinię! ;) Cieszymy się, że daliśmy tyle przyjemności. Zapraszamy jeszcze nie jeden raz! ;)

Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Największym plusem jest taras widokowy, ale piwo lepsze piliśmy w Watrze.Kelner nie wiedział czy piwo jest pasteryzowane czy niepasteryzowane.Koktajle dla dzieci też nic specjalnego.Bynajmniej pobyt umilała nam góralska kapela.

Dziękujemy, Bartix

Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie jest przepyszne bardzo duże porcje każdemu polecam odwiedzić tą restauracje. Bardzo miła i pomocna obsługa i przepiękny widok na Giewont

Dziękujemy, MyszeqHD

Dziękujemy za miłe słowa! <3 Robimy wszystko co w naszej góralskiej mocy ;)

Góralski Browar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Góralski Browar? Podziel się wrażeniami!