Niby fajnie, ale...

Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019
Dariusz G
MIEJSCE POLECAMY, LECZ REGULAMIN WCZEŚNIEJ CZYTAMY !!!!

PLUSY: + odpowiednio przygotowane i zabezpieczone miejsce do zabaw dla dzieci + bardzo dużo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019
GOSCNR1

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czysto. Schludnie. Sporo atrakcji dla młodego człowieka (3 l). Po 2h wychodził z płaczem. Bufet mógłby być bardziej urozmaicony. Cena całkiem w miare. Nie czułem żebym przeplacil.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano: 30 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dużo atrakcja dla dzieci w rożnym wieku: tor przeszkód, mini boisko do piłki nożnej kosza, proszę zwrócić uwagę na „mini” ;), dla maluchów menory, labirynty, piłeczki styropianowe, klocki do układania zamków... dla dzieci i rodziców kawa, wody, piwo 0%, ciasta... WAŻNE deklarując czas pobytu na wejściu pamiętajcie ze za przekroczeni czasu płacicie 0,10 pln / min / dziecko

1  Dziękujemy, krissusekk
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Nie wiedzieliśmy gdzie się schować w deszczowy wieczór i przez przypadek znaleźliśmy się tutaj. Synek zachwycony, rodzice szczęśliwi. Zabawy absorbujace dziecko na wiele godzin. Po spędzonej 1 godzinie był płacz żeby zostać dłużej;-) Obsługa bardzo miła i pomocna a miejsce czyste i zadbane. :-) z pewnością jeszcze wrócimy :-) ceny dość wysokie, ale nie ma się co dziwić jak na taką lokalizację. Osobiście wolę żeby cena była wyższa, a nie było tam tłumów dzieci ;-) naprawdę warto :-)

Dziękujemy, Paweł C
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Właśnie niby fajnie Ale...
Niby można z opieką A nie można Ale o tym dowiadujesz się na miejscu
Niby fajnie jak pada deszcz Ale...raczej słabo
Pełno rodziców sfrustrowany na maksa
Gorąco i duszno na maksa
Mało miejsca A niby dużo...
Polecam raczej poza sezonem i raczej dla lokalsow (taniej) niż przyjezdnych

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Rycha G
Zrecenzowano: 30 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam jeśli na dworze leje deszcz, a nasze pociechy roznosi energia. Sala jest spora ma dużo atrakcji są stoliki do siedzenia dla rodziców można napić się kawy, zjeść lody czy inne ciastko. Zabawki bardzo ciekawe i raczej w dobrym stanie. Ogólnie kolorowo i dzieci ciężko wyciągnąć później.

Nagroda nobla dla osoby, która zbudowała/wymyśliła zabawkę, która zbiera piłki wyrzucone z baseniku angażując w to dzieci.

Ale żeby nie było za kolorowo to czekaliśmy 10min na wejściu aż ktoś się pofatyguje aby nas wpuścić. Następna niespodzianka to inny cennik dla przyjezdnych a inny dla lokalsów. Do wypełnienia ankieta z datami urodzin dzieci nie wiadomo po co? I teraz creme de la creme całego pobytu czas już leci jak wypełniacie ankietę, a nie od wejścia na salę! Ale o tym dowiecie się przy wyjściu jak wam doliczą karne minuty za ubieranie się metr od kasy... nawet taksówkarz wyłącza taksometr jak dojedziesz na miejsce, a nie jak się ubierasz albo wyciągasz walizki z bagażnika. W dodatku czas doplaty różni się od czasu wynikającego z dat z paragonów. Oczywiście różni się na korzyść sali zabaw. Ceny kawy jak w Starbucksie prawie, a lodów jak w Grycanie.

Za takie akcje dałbym ocenę 3, ale z okien był piękny widok na ulicę na dole, którą poruszał się XIX Tatrzański Zlot Pojazdów Zabytkowych i miałem idealną okazję podziwiać więc daję ocenę wyżej

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
Dziękujemy, Dariusz G