Zakopane
Zrecenzowano: 15 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pobyt zaliczam do udanych. Kilkuminutowy spacer i jesteśmy na Krupówkach, czy pod kolejka na Gubałówka. Pokoje bardzo czyste i urządzone ze smakiem. Pan na recepcji bardzo pomocny,który gdy były jakieś problemy rozwiązywal je błyskawicznie. Śniadania w formie bufetu, mile Panie zawsze proponują coś na ciepło i szykują to na bieżąco. Stół bilardowy, winda, mini siłownia oraz sauna.
To wszystko jeszcze bardziej umila pobyt.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Edyta S
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się do Zakopanego pod koniec lutego 2019 i wybór padł na Kamieniec 27.

Choć okolica raczej mało zachęcająca, wszystko wynagradza nowoczesny budynek, który jest pięknie wykończony.
Dostęp do kawy i herbaty przy recepcji (wraz z kubkami na wynos - jak dla mnie BARDZO DUŻY PLUS przy tej temperaturze), stół do bilarda, możliwość zaparkowania samochodu.
Pyszne śniadania, szeroki wybór i co najważniejsze dla mnie - wspaniała, domowa atmosfera dzięki Paniom na śniadaniach i Panu na recepcji. Zawsze uśmiechnięci, otwarci i życzliwi.

BARDZO POLECAM to miejsce!

Mały minus
Niekomfortowo usytuowana toaleta w pokoju - za łóżkiem
1) by umyć ręcę trzeba przejść cały
pokój na około
2) nieszczelna toaleta, przez co
wszystko (!) słychać

PS Mam nadzieję, że karta hotelowa dotarła i jeszcze raz przepraszamy za kłopot.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Nynatalie
Zrecenzowano: 18 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowne wnętrze, pokoje świetnie wyposażone, nowoczesny i ekskluzywny styl. Czysto, śniadanie- spory wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Pyszna kawa :) Świetne rozwiazanie zameldowania się w hotelu, właściciel dba o gości, kilka dni przed pobytem zadzwonił z informacja że możemy skorzystać z sauny, siłowni oraz billardu! Miłe zaskoczenie! POLECAM WSZYSTKIM, ja na pewno jeszcze to miejsce odwiedzę :)

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, ferdme
Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Ogólnie wszytko wygląda pięknie, sam budynek, wykonczenie, jedzenie bardzo fajnie lecz wszystko psuje okolica, która jest okropna. Po bokach warsztaty samochodowe, jesteśmy w dole i nic nie widać. Dla osoby, która chce mieć jaki kolowiek widok na góry nie będzie to odpowiednie miejsce.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Marcin K
Zrecenzowano: 14 stycznia 2019

Wspaniały obiekt, w spokojnej okolicy, 10 min spacerkiem od Krupówek, w pobliżu sklep biedronka. Obiekt nowy, pokoje bardzo ładne i nowoczesne, obsługa baaaardzo miła i pomocna, jeżeli chodzi o śniadania to są naprawdę przepyszne, chyba najlepsze jakie mieliśmy okazje jeść do tej pory, mnóstwo produktów do wyboru.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Izwinitie