Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo piękny obiekt, czyste i przytulne pomieszczenia, pyszne i różnorodne śniadania, miła atmosfera. Blisko do Krupówek . Naprawdę miejsce w którym warto sie zatrzymać ,a my na 100% do niego wrócimy .

Dziękujemy, Jarob80
Zrecenzowano: 31 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, bardzo klimatyczne. Piękny widok z okna, bardzo dobra lokalizacja. Smaczne śniadania. Pracownicy bardzo mili i pomocni. Zakochałam się w zakopanem i w willi. Polecam. Zdecydowanie jeszcze tam wrócę

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, torebusia
Zrecenzowano: 25 października 2018

Villa ma świetną lokalizację (przy głównej drodze), bardzo smaczne śniadania i pięknie urządzone wnętrze. Pokoje są czyste, obsługa jest miła. Za oknem ciągle widać przechodniów, którzy zatrzymują się i podziwiają niesamowitą architekturę Villi. Drugiej takiej w Zakopanem nie znajdziemy, gorąco polecam! :-)

Termin pobytu: grudzień 2017
Dziękujemy, kfr89
Zrecenzowano: 11 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Do Zakopanego pojechaliśmy z Krakowa gdzie było docelowe miejsce naszej podróży. Kominiarski Wierch był przypadkowym wyborem ale jak najbardziej trafnym! Stosunkowo blisko do Krupówek. Już na dzień dobry poczuliśmy się trochę jakbyśmy byli trochę pijani z powodu niekonwencjonalnej architektury budynku. Praktycznie każdy element pasował do reszty i tworzył piękna całość. Przepiękne pokoje wykonane w drewnie, z wyrzeźbionymi wzorami oraz uchwyty i lampy wykonane z metalu które były prawdziwym arcydziełem. Widok z balkonu na giewont co prawda częściowo zakryty drzewami ale nadal piękny.
Śniadanie serwowane jako szwedzki stół, ale panie z obsługi hotelu serwowały a bieżąco jajecznicę, kawę, parówki. Obsługa chętnie odpowiadała na pytania. Miejsce godne polecenia!

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, PolishgirlinSweden
Zrecenzowano: 29 maja 2017

Willa niedaleko Krupówek, dojazd łatwy. Na miejscu parking. Obiekt w stylu regionalnym. Dużo drewna. Urozmaicona forma budynku. Obsługa miła, pomocna, szybkie meldowanie. Pokoje obszerne, z dość dużym balkonem. Widok zależny od rozmieszczenia pokoju. Ale wszędzie widać choć fragment górskiego krajobrazu. W pokoju wszystko, co potrzeba. Wi Fi darmowe. Łózko duże, wygodne. Łazienka czysta, duża. Rano smaczne, świeże śniadanie. Ogólnie bardzo przyjemne miejsce. Polecam na krótszy bądź dłuższy pobyt.

Termin pobytu: maj 2017
Dziękujemy, Highlander2one