“Pobyt w Hotelu Helios”

Restauracja Zakopiańskie Smaki
Nr 63 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Zapraszamy do nowo otwartej Restauracji Zakopiańskie Smaki. Miejsce, które łączy w sobie zakopiańską tradycję połączoną z pysznym jedzeniem ze szczyptą rodzinnej atmosfery. Smaki kreuje nasz szef kuchni, co jest gwarancją niezapomnianych przeżyć kulinarnych. Przyjdź do nas już dziś. Gwarantujemy, że zostaniesz z nami na dłużej...

Można pisać tylko w samych superlatywach. Każdy posiłek, każde danie bardzo dobre. Obsługa szybka,bardzo miła i uczynna.

1  Dziękujemy, neostrada

Restauracja pięknie urządzona, przemiła i ponocna obsługa. Na przystawke wzielismy zupke. Zarówno żurek jak i pomidorowa bardzo smaczne i rozgrzewające. Drugie równiez pyszne. Polecamy i pozdrawiamy

1  Dziękujemy, czambalimba

Udaliśmy się do restauracji po opinii na TripAdvisor . Bardzo dobra restauracja. Miła obsługa, dość krótki czas oczekiwania, fajne menu, bardzo dobre jedzenie - rozsądne ceny , 4 osoby z dwójką dzieci do 150 zł z napojami przy tym standardzie jest naprawdę ok. Do tego kącik dla małych dzieci - daje spokój oczekiwani. Śmiało polecam

1  Dziękujemy, MaciekPk

Pyszne jedzonko w bardzo rozsądnej cenie podane szybko i bardzo ładnie. Porcje nie do przejedzenia. Obsługa sprawna i bardzo miła. Rydze były pyszne, pstrąg świeżutki, frytki gorące. Bardzo polecam. Na pewno wrócimy. P.s. pozdrawiamy przesympatycznego górala, króry nas obsługiwał i troszczył się czy wszystko smakuje.

2  Dziękujemy, MagdaiLukasz

Miejsce godne polecenia, miła obsługa, piękny widok na góry z tarasu, kraftowe piwa, jedzenie pyszne, wręcz olbrzymie porcje - za tą cenę naprawdę super. Z pewnością będziemy tu wracać

1  Dziękujemy, 65damianc

Restauracja Zakopiańskie Smaki — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Zakopiańskie Smaki? Podziel się wrażeniami!