“Deser w góralskim klimacie”
Góralskie Praliny — recenzja

Góralskie Praliny
Nr 125 wśród 213 Restauracje (Zakopane)

Jeśli chcesz zjeść dobry deser w iście góralskim klimacie to właśnie tu.
Gorącą czekolada, lody... Pycha.
Obsługa kelnerka na najwyższym poziomie.
Jak najbardziej polecamy.

Dziękujemy, maciejkolm

Zrecenzowano 6 września 2019

Obsługa fatalna. Pani w blond koku wredna i nieumiejąca porozumieć się po polsku z klientami. Pani na "świderkach" przesympatyczna. Ceny z kosmosu.

Dziękujemy, Kociuga_7
Zrecenzowano 3 września 2019

Zamawiałyśmy tort telefonicznie, można powiedzieć że na odległość. Dzwoniłyśmy z Krakowa, zamawiając tort na wieczór panieński, który miał się odbyć w Zakopanem. Pani, z którą rozmawiałyśmy była bardzo miła. Wszystko poszło sprawnie. Tort bardzo nam się podobał. Mimo że był czekoladowy, nie był słodki, ani mdły. Pani doradziła nam, że dla przełamania smaku można dodać maliny i to był strzał w 10.

Dziękujemy, Kaarolii
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najbardziej tutaj smakowały mi lody ananas z grejpfrutem. Są tutaj też pyszne desery. Jednym słowem: wow!

Dziękujemy, mati_jest_fajny
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przepyszne lody o smaku chałwy i pistacji, czekolady deserowe, oscypka. Strudel jabłkowy i brownie dobre. Ceny bardzo wysokie. Piękny wystrój lokali.

Dziękujemy, Aleksandra W

Góralskie Praliny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Góralskie Praliny? Podziel się wrażeniami!