“Dobry tort”
Góralskie Praliny — recenzja

Góralskie Praliny
Nr 125 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 3 września 2019

Zamawiałyśmy tort telefonicznie, można powiedzieć że na odległość. Dzwoniłyśmy z Krakowa, zamawiając tort na wieczór panieński, który miał się odbyć w Zakopanem. Pani, z którą rozmawiałyśmy była bardzo miła. Wszystko poszło sprawnie. Tort bardzo nam się podobał. Mimo że był czekoladowy, nie był słodki, ani mdły. Pani doradziła nam, że dla przełamania smaku można dodać maliny i to był strzał w 10.

Dziękujemy, Kaarolii

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Najbardziej tutaj smakowały mi lody ananas z grejpfrutem. Są tutaj też pyszne desery. Jednym słowem: wow!

Dziękujemy, mati_jest_fajny
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Przepyszne lody o smaku chałwy i pistacji, czekolady deserowe, oscypka. Strudel jabłkowy i brownie dobre. Ceny bardzo wysokie. Piękny wystrój lokali.

Dziękujemy, Aleksandra W
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Ogromny wybór kaw, ciast i deserów. Kawa mrozona z gałką lodów. Ogromna porcja deseru Pavlova. Przemila obsluga i duuuuuzo miejsca.

1  Dziękujemy, prazyneczka
Zrecenzowano 4 lipca 2019

Praliny drogie 4 złote za sztukę, a są bardzo małe bo płaskie.Doliczają dużo za opakowania.Ogólnie lokal drogi a obsługa taka sobie.

1  Dziękujemy, turystka580

Góralskie Praliny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Góralskie Praliny? Podziel się wrażeniami!