Super

Wspaniały zastrzyk wiedzy i piękny pokaz robienia oscypka :-) ubawiliśmy się po pachy! Polecam... Przeczytaj więcej

kluskitravel
Berlin, Niemcy
Wszystko co powinieneś wiedzieć o oscypkach.

Polecam dla głodnych wiedzy i sera :) Pokazy wyrobu oscypka odbywają się kilka razy dziennie... Przeczytaj więcej

AniBarRog
Łódź, Polska

Polecam dla głodnych wiedzy i sera :)

Pokazy wyrobu oscypka odbywają się kilka razy dziennie. Warto zarezerwować wcześniej termin, bo może nie być miejsc.

1  Dziękujemy, AniBarRog

Super miejsce, Baca Stanisław jak i Pan Wojciech prezentują historie i czym jest oscypek ze nie chce się wychodzić! Baca na żywo pokazuje proces robieni sera i samemu można w tym uczestniczyć! Polecam serdecznie :)

1  Dziękujemy, patrykzmije98

Polecamy serdecznie każdemu kto jest w Zakopanem, duża dawka historii na temat lokalnej kultury oraz pochodzenia oscypka i pokazania od kuchni jak to wszystko wyglada

1  Dziękujemy, olgakrzak
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam! Warto poznać troche historii, dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy dzieki ktorym sery nie beda juz takie same :)

1  Dziękujemy, Paweł D
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Historia oscypka przedstawiona w sposób humorystyczny z zachowaniem szacunku dla produktu i tradycji. 1,5 godzinny spektakl opowiadamy przez 2 Panów w ciekawy sposób. Polecam wszystkim będącym w Zakopanem

1  Dziękujemy, sebastiank474