Super

Wspaniały zastrzyk wiedzy i piękny pokaz robienia oscypka :-) ubawiliśmy się po pachy! Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
kluskitravel
Berlin, Niemcy
Oscypek - gołka

Do Muzeum Oscypka udałam się na początku września i pomimo zakończonego sezonu wakacyjnego... Przeczytaj więcej

Ania O

Super miejsce, Baca Stanisław jak i Pan Wojciech prezentują historie i czym jest oscypek ze nie chce się wychodzić! Baca na żywo pokazuje proces robieni sera i samemu można w tym uczestniczyć! Polecam serdecznie :)

Dziękujemy, patrykzmije98

Polecamy serdecznie każdemu kto jest w Zakopanem, duża dawka historii na temat lokalnej kultury oraz pochodzenia oscypka i pokazania od kuchni jak to wszystko wyglada

Dziękujemy, olgakrzak

Bardzo polecam! Warto poznać troche historii, dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy dzieki ktorym sery nie beda juz takie same :)

1  Dziękujemy, Paweł D

Historia oscypka przedstawiona w sposób humorystyczny z zachowaniem szacunku dla produktu i tradycji. 1,5 godzinny spektakl opowiadamy przez 2 Panów w ciekawy sposób. Polecam wszystkim będącym w Zakopanem

1  Dziękujemy, sebastiank474

Bardzo oryginalna formuła, wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych atrakcji Zakopanego. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, karinines