Zakopane
Super

Wspaniały zastrzyk wiedzy i piękny pokaz robienia oscypka :-) ubawiliśmy się po pachy! Polecam... Przeczytaj więcej

kluskitravel
Berlin, Niemcy
Oscypek - gołka

Do Muzeum Oscypka udałam się na początku września i pomimo zakończonego sezonu wakacyjnego... Przeczytaj więcej

Ania O

Polecamy serdecznie każdemu kto jest w Zakopanem, duża dawka historii na temat lokalnej kultury oraz pochodzenia oscypka i pokazania od kuchni jak to wszystko wyglada

1  Dziękujemy, olgakrzak
Zrecenzowano: 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam! Warto poznać troche historii, dowiedziec sie wielu ciekawych rzeczy dzieki ktorym sery nie beda juz takie same :)

1  Dziękujemy, Paweł D
Zrecenzowano: 12 września 2019 z urządzeń przenośnych

Historia oscypka przedstawiona w sposób humorystyczny z zachowaniem szacunku dla produktu i tradycji. 1,5 godzinny spektakl opowiadamy przez 2 Panów w ciekawy sposób. Polecam wszystkim będącym w Zakopanem

1  Dziękujemy, sebastiank474
Zrecenzowano: 11 września 2019

Bardzo oryginalna formuła, wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych atrakcji Zakopanego. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, karinines
Zrecenzowano: 10 września 2019

Naprawdę warto, wizyta pokazuje Zakopane z nieco innej, mniej znanej strony. Fascynująca osobowość bacy i pokaz produkcji sera.

Dziękujemy, Gosia Z