Super

Wspaniały zastrzyk wiedzy i piękny pokaz robienia oscypka :-) ubawiliśmy się po pachy! Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
kluskitravel
Berlin, Niemcy
Oscypek - gołka

Do Muzeum Oscypka udałam się na początku września i pomimo zakończonego sezonu wakacyjnego... Przeczytaj więcej

Ania O

Zrecenzowano: 11 września 2019

Bardzo oryginalna formuła, wyróżnia się bardzo pozytywnie na tle innych atrakcji Zakopanego. Warto odwiedzić.

Dziękujemy, karinines
Zrecenzowano: 10 września 2019

Naprawdę warto, wizyta pokazuje Zakopane z nieco innej, mniej znanej strony. Fascynująca osobowość bacy i pokaz produkcji sera.

Dziękujemy, Gosia Z
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowa wizyta w muzeum zanim pójdziesz na zakupy. Super przygotowany pokaż, 90 min pokazu mija niezauwazanie

Dziękujemy, bleki1963
Zrecenzowano: 8 września 2019

Najciekawsze miejsce w Zakopanem na 100% godne polecenia już teraz nie kupię pseudo oscypka z krupówek

Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w muzeum grupa znajomych, na sali sami dorośli, ale myślę że dla dzieci również pokaż byłby atrakcyjny. Bilety Zarezerwowalismy bez problemu,tego samego dnia, przez Internet. Opowieści bardzo ciekawe, dużo dowiedzieliśmy się o samej historii górali i serów przez nich wytwarzanych. Dodatkowy plus za interaktywnosc pokazu i bardzo miłą atmosferę. Jedno z lepszych muzeów jakie odwiedziłam w życiu.

Dziękujemy, martakapias