Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt jest tymczasowo zamknięty do 30.11.2020
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Bardzo polecam miejsce

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, duże zaangażowanie zespołu! Sporo informacji o historii Podhala... Przeczytaj więcej

26kasiac
Petarda

Świetna rozrywka , super baca , niesamowite ciekawostki, nic dodać nic ująć 😉Polecam w 100% jako... Przeczytaj więcej

483wojciechp

Zrecenzowano: 10 września 2019

Naprawdę warto, wizyta pokazuje Zakopane z nieco innej, mniej znanej strony. Fascynująca osobowość bacy i pokaz produkcji sera.

Dziękujemy, Gosia Z
Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obowiązkowa wizyta w muzeum zanim pójdziesz na zakupy. Super przygotowany pokaż, 90 min pokazu mija niezauwazanie

Dziękujemy, bleki1963
Zrecenzowano: 8 września 2019

Najciekawsze miejsce w Zakopanem na 100% godne polecenia już teraz nie kupię pseudo oscypka z krupówek

Dziękujemy, Piotr M
Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w muzeum grupa znajomych, na sali sami dorośli, ale myślę że dla dzieci również pokaż byłby atrakcyjny. Bilety Zarezerwowalismy bez problemu,tego samego dnia, przez Internet. Opowieści bardzo ciekawe, dużo dowiedzieliśmy się o samej historii górali i serów przez nich wytwarzanych. Dodatkowy plus za interaktywnosc pokazu i bardzo miłą atmosferę. Jedno z lepszych muzeów jakie odwiedziłam w życiu.

Dziękujemy, martakapias
Zrecenzowano: 7 września 2019

Świetne miejsce, wspaniała lekcja historii. Opowiadane z humorem i dużą ilością ciekawych informacji. Produkcja swoich serków to świetna zabawa, tak jak i angażowanie obecnych w proces tworzenia serka. Polecamy każdemu, otwiera oczy na temat oscypków i zmienia światopogląd.

Dziękujemy, Anna K