Wiadomość z witryny Tripadvisor:Obiekt jest tymczasowo zamknięty do 30.11.2020
Otwarte dzisiaj: Zamknięte
Zapisz
Bardzo polecam miejsce

Bardzo ciekawie prowadzone zajęcia, duże zaangażowanie zespołu! Sporo informacji o historii Podhala... Przeczytaj więcej

26kasiac
Petarda

Świetna rozrywka , super baca , niesamowite ciekawostki, nic dodać nic ująć 😉Polecam w 100% jako... Przeczytaj więcej

483wojciechp

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ogromnie polecam, muzeum jest zywe. Ogromna wiedza przekazana w przyjemny i rzeczowy sposob połączona z degustacja.

Polecam wcześniejsza rezerwacje telefoniczną lub zakup biletu online bo zainteresowanie (co mnie wcale nie dziwi) jest ogromne.

Nie polecam natomiast przychodzenia z bardzo małymi dziećmi, którym trudno się zainteresowac bo krzycząc i płacząc przeszkadzają innym uczestnikom.

Muzeum natomiast ogromnie polecam!

Dziękujemy, inercja
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Po powrocie z muzeum inaczej,bardziej świadomie patrzy się na stragany oferujące tradycyjne sery.Można się dowiedzieć kilku ciekawych rzeczy o samym oscypku jak i o całym regionie. Pan prowadzący jest przesympatyczny i fantastycznie opowiada o historii ,na zmianę z bacą prezentującym sposób wyrobu oscypka :) nie jest to tradycyjne muzeum ,zwiedzanie ma formę pokazu/pogadanki ,połączonej z degustacja serów ,na koniec można odcisnąć w foremce swój własny produkt :)

Dziękujemy, Anna P
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam fajnie przeprowadzone warsztaty na temat Oscypka. Okazuje się ile nie wiemy na ten temat. Baca bardzo fajny prowadzący wesoły i pogodny nie można się nudzić. Na koniec samemu można robić sobie serek. Miejsce godne polecenia nie tylko na złą pogodę.

Dziękujemy, zania78
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam muzeum, podczas wizyty dowiedziałam się wiele, między innymi tego ze o oscypku nie wiedziałam do tej pory nic. Wizyta w muzeum obejmuje: poznanie procesu tworzenia oscypka, wiedzy na temat innych regionalnych serów oraz panujących tam zwyczajów, degustacje serów oraz wytłaczanie własnego serka. Wszyscy pracownicy muzeum, łącznie z Bacą, bardzo mili i zabawni. Zachęcam do wizyty nie tylko ze względu na dobrą zabawę ale również na pozyskaną wiedzę.

Dziękujemy, 722zuziaz
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedno z nielicznych miejsc oddąjacych klimat Zakopanego i podhala. Baca to bardzo wesoły i pogodny człowiek, góral z krwi i kości. Wprowadza swobodną, rodzinną atmosferę. Mozna dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o jego profesji, podhalańskich tradycjach, zrobić wlasnego "oscypka" i spędzić przyjemnie czas w deszczowy dzień. :)

Dziękujemy, Travel731134