Zakopane

“Bardzo polecam!”

Drukarnia Smaku Cristina
Nr 1 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 5 września 2019

Pyszne jedzenie , przemiła obsługa. Dania najwyższej jakości przy tym pięknie podane, aż chce się jeść! Polecam spróbować serów jeden z nich był przez 1,5 roku sezonowany w jaskini coś niesamowitego!

2  Dziękujemy, DomiMich1
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert B, Kierownik ds. gości, Drukarnia Smaku CristinaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Bardzo dziękujemy za opinię!

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019

Cristina usytuowana jest w ścisłym centrum Zakopanego, ale jednak kilkaset metrów od Krupówek, gdzie falująca masa odstrasza smakoszy. Koneser przejdzie kawałeczek aby już w spokoju, w super wnętrzu, lub pod parasolami nad potokiem, kiedy świeci słonko, zjeść w spokoju coś wyjątkowego. Wybraliśmy się tam pod koniec tygodnia w 6-osobowym składzie w porze kolacji (19.oo). Zarezerwowaliśmy miejsce, ponieważ Cristina już zapracowała na markę i nie zawsze można liczyć na pusty stolik. Karta jest kompaktowa. Podzielono ją na : przekąski, zupy, dania główne, grill, dania wegetariańskie, dodatki i desery. Wszystko zajmuje zaledwie stronę, ale dlatego wzbudza zaufanie. Wybór skondensowano do kilku potraw, z których jednak każdy łatwo wybierze coś dla siebie. Za to jakość i świeżość gwarantowane, jak w kultowych prowansalskich "jadłach" prowadzonych przez mistrzów. Zamówiliśmy min. tatara z rydzami w cebulce, kaczą wątróbkę z gruszką i nugatem, pierożki " drukarnia smaku" z jagnięciną i jogurtem, chłodnik z botwiną, kurę czarnopiórą, żebro wołowe, sandacza z koprem włoskim. Wszystko mistrz. Lekki posmak francuskich smaków. Na deser wzięliśmy rewelacyjną szarlotkę i bezę z marakują już tylko do skosztowania dla 6 osób ( 2 porcje). Do tego espresso z kawy brazylijskiej - rewelka. UWAGI : kelner znakomicie zna receptury potraw, potrafi doradzić, widać, że ta praca sprawia mu przyjemność. Jak duch czuwa "ober" czyli starszy kelner lub jak kto woli kierownik sali. Bravo Cristina.

3  Dziękujemy, skimag

Wspaniała opinia! Bardzo dziękujemy i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Ciężko mi się wypowiadać w kwestii karty dań bo piłam tylko herbatę czekając na moją drugą połówkę- ale mogę ocenić wystrój: petarda!!! Pan kelner przyjmujący moje zamówienie był bardzo uczynny, miły i taktowny. Sącząc moją herbatkę obserwowałam jak pomagał/obsługiwał lekko zmoczoną i przestraszoną parę z maleństwem w nosidełku (dodam, że nad Tatrami i Zakopanem szalała właśnie tragiczna w skutkach burza z 22 sierpnia). Mogę powiedzieć: specjalista w swym zawodzie. Gratuluję właścicielom takich pracowników. Bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie to miejsce i sądzę, że kolejna wizyta będzie już na dłużej :)
Ps. 6 za jedzenie i wartość dałam dlatego, że widziałam kartę i wiem,że dania są wykwintne i mocno bym skrzywdziła dając niższą ocenę.

3  Dziękujemy, Dorota R

Serdecznie dziękujemy za Pani opinię. Zapraszamy następnym razem na coś dobrego do jedzenia. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz byłem w drukarni smaku i kolejne przyjemne zaskoczenie!! Rosół o niezwykłym doskonałym smaku którego nie spotkałem jeszcze nigdzie w Polsce! Mieszanka wielu ziół stworzyła coś kultowego- brawo! Tatar i pierogi to uczta dla podniebienia! A steki +++ - ta restauracja jakością nie pasuje do miernoty grożącej zatruciem krupówkowej gastronomi!! Taką jakość i smak jak w Drukarni smaku można traktować jako produkt eksportowy dla turystów z całego świata! Brawo brawo brawo!! I jeszcze kosmiczne pyszne desery!!

1  Dziękujemy, ww69

Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy było wykwintnie, elegancko, i pysznie. Szczególnie smakowały nam burgery oraz pierogi (przystawka) poza tymi daniami zamawialiśmy kaczkę, schab z grila, żeberko oraz coś do picia (kawa, piwo, woda, sok). Jedliśmy obiad grupą 6 osób i wzięliśmy wspólny rachunek zapłaciliśmy 480 zł. Więc ok 10-15% drożej niż na samych Krupówkach, jednak z cała odpowiedzialnością możemy polecić tą restauracje dla osób ceniących sobie wykwintne jedzenie i sposób jego podania. Magda Gessler nie miła by tam co robić. PS. Obsługa 10/10! Warto docenić starania kelnerów.

1  Dziękujemy, 650krzysztofd

Dziękujemy za recenzję i polecenie. Zapraszamy ponownie!

Drukarnia Smaku Cristina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Drukarnia Smaku Cristina? Podziel się wrażeniami!