“Ciepła herbata w chłodny, burzowy dzień”

Drukarnia Smaku Cristina
Nr 1 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Ciężko mi się wypowiadać w kwestii karty dań bo piłam tylko herbatę czekając na moją drugą połówkę- ale mogę ocenić wystrój: petarda!!! Pan kelner przyjmujący moje zamówienie był bardzo uczynny, miły i taktowny. Sącząc moją herbatkę obserwowałam jak pomagał/obsługiwał lekko zmoczoną i przestraszoną parę z maleństwem w nosidełku (dodam, że nad Tatrami i Zakopanem szalała właśnie tragiczna w skutkach burza z 22 sierpnia). Mogę powiedzieć: specjalista w swym zawodzie. Gratuluję właścicielom takich pracowników. Bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie to miejsce i sądzę, że kolejna wizyta będzie już na dłużej :)
Ps. 6 za jedzenie i wartość dałam dlatego, że widziałam kartę i wiem,że dania są wykwintne i mocno bym skrzywdziła dając niższą ocenę.

3  Dziękujemy, Dorota R
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert B, Kierownik ds. gości, Drukarnia Smaku CristinaOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Serdecznie dziękujemy za Pani opinię. Zapraszamy następnym razem na coś dobrego do jedzenia. Pozdrawiamy

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejny raz byłem w drukarni smaku i kolejne przyjemne zaskoczenie!! Rosół o niezwykłym doskonałym smaku którego nie spotkałem jeszcze nigdzie w Polsce! Mieszanka wielu ziół stworzyła coś kultowego- brawo! Tatar i pierogi to uczta dla podniebienia! A steki +++ - ta restauracja jakością nie pasuje do miernoty grożącej zatruciem krupówkowej gastronomi!! Taką jakość i smak jak w Drukarni smaku można traktować jako produkt eksportowy dla turystów z całego świata! Brawo brawo brawo!! I jeszcze kosmiczne pyszne desery!!

1  Dziękujemy, ww69

Bardzo dziękujemy za opinię i polecamy się na przyszłość!

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy było wykwintnie, elegancko, i pysznie. Szczególnie smakowały nam burgery oraz pierogi (przystawka) poza tymi daniami zamawialiśmy kaczkę, schab z grila, żeberko oraz coś do picia (kawa, piwo, woda, sok). Jedliśmy obiad grupą 6 osób i wzięliśmy wspólny rachunek zapłaciliśmy 480 zł. Więc ok 10-15% drożej niż na samych Krupówkach, jednak z cała odpowiedzialnością możemy polecić tą restauracje dla osób ceniących sobie wykwintne jedzenie i sposób jego podania. Magda Gessler nie miła by tam co robić. PS. Obsługa 10/10! Warto docenić starania kelnerów.

1  Dziękujemy, 650krzysztofd

Dziękujemy za recenzję i polecenie. Zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 16 sierpnia 2019

Jedzenie mega. Obsługa mega. Polecam na przystawkę pierogi. Na główne danie żebro. Na deser szarlotkę.

1  Dziękujemy, h4b0

Dziękujemy i pozdrawiamy :)

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja naprawdę wyjątkowa.

Ciekawe menu, wystrój ładny a serwis profesjonalny od początku do końca. Spędziliśmy bardzo miły wieczór, polędwica jedna z najlepszych jaką jadłem, sos pieprzowy dopełnia smak steka najwyższej jakości. Rosół azjatycki niebanalny, ciekawy w smaku tak samo jak pierożki z jagnięcina. Do tego pyszne desery, beza i czekolada z kakao.

Obsługa miła od samego początku do końca. Bardzo czujna ale nienachalna, po prostu zawodowa.

Dziękując za doskonały wieczór, gratuluję szefowi kuchni i całej obsłudze. Świetna robota!

Na pewno wrócimy...

1  Dziękujemy, adasiek000

Dziękujemy za świetną opinię, oczywiście zapraszamy ponownie!

Drukarnia Smaku Cristina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Drukarnia Smaku Cristina? Podziel się wrażeniami!