“Fenomenalnie, pysznie i z klasą!”

Drukarnia Smaku Cristina
Nr 1 wśród 209 Restauracje (Zakopane)

Świetna obsługa, pyszne i nieoczywiste kompozycje smaków! Świetna atmosfera! Burger pozamiatał mi męża kaczka pyszna a gruszka na deser postawiła tylko kropkę nad i . Polecam Każdemu !

Dziękujemy, W5050MFmariaz

Na koniec mojego pobytu w Zakopanem odwiedziłem restaurację, będącą (ależ tych ą ę w jednym wyrazie) liderem wszelakich rankingów w regionie: @drukarnia_smaku Czy rzeczywiście jest tak rewelacyjnie jak mówią? Musiałem sprawdzić bo nie bardzo wierzę w „polecenia” blogerów i youtuberów. Na dzień dobry dostałem „poczekajkę” - kromkę czarnego chleba z masełkiem + lokalne oleje smakowe do degustacji. Jako starter zamówiłem pierogi firmowe „drukarnia smaku” - bundz, bryndza, oscypek, jogurt i tonka. Cena to 31zł. Fajnie podane i całkiem smaczne Na główne danie wjechał schab wieprzowy czyli duży kawał mięcha z bekonem i dodatkami (brukselka, jabłko, miód, gorczyca). Cena: 45zł. Żeby nie było tak słodko pierdząco to zacznę od minusów. Mięso w smaku dobre ale jak dla mnie zbyt tłuste. Mam spory spust ale tym kawałkiem dość szybko się zapchałem Może tylko mi tak się dostało ale nawet na zdjęciach widać, że w moim schabie prawie połowa to kość i tłuszcz (a do fanów tych części wieprza nie należę). Cóż...pierogi świetne, schab tylko ok. Sam lokal jest przytulny i dość ekskluzywny. Nie czuć w nim jednak sztywnej atmosfery jak we wcześniej opisywanej przeze mnie miejscówce. Kije od mioteł zostały u sprzątaczki, nich ich nie połykał Kelner bardzo fajny i dobrze mi się z nim rozmawiało Czy to jest mój nr1 w Zakopanem? Na pewno nie mam jednego faworyta ale do top3 mogę spokojnie Drukarnię Smaków zaliczyć

Dziękujemy, TheTrumanShow

Podążając tropem najlepiej ocenianych restauracji, trafilismy do drukarni smaku. Zaczynajac od plusow: oryginalny wystroj, bardzo dobra obsluga (w pewnym momencie jednak brakowalo drugiego kelnera!), nowoczesnie podane dania, jak w najlepszych europejskich restauracjach.
Goscie otrzymują barwiony chleb z wyśmienitymi dodatkami -pycha. Otwarta kuchnia in plus
Na minus: 3 przegrzebki roznej wielkosci i kazda o innym stopniu wysmazenia, pierogi chlodne, a ciasto twardawe.. deserom brakowalo kwasnego przelamania. Podsumowujac: smak dan tylko poprawny, w nowoczesnym wydaniu, proponowane ceny sugeruja nieco wyzszy poziom potraw niz otrzymalismy.

Dziękujemy, Marta_Maje
Zrecenzowano 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce pełne aromatów i super obsługi.
Znakomite przegrzebki podane przepięknie.
Zupa tajska to powrót do korzeni pełna smaku i krewetek .
Burger oceniono na znakomity i super.colesław jako dodatek.
Dania podane jak małe dzieła sztuki.
Do tego znakomite pszeniczne piwo i białe wino.
Na deser znakomita beza ale sos fiołkowy ...to poezja.

Ps. Dziękuję za urodzinową bezę Szefowi kuchni.To miłe.

Dziękujemy, brodacz27
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Robert B, Kierownik ds. gości, Drukarnia Smaku CristinaOdpowiedź udzielona 6 czerwca 2019

Bardzo dziękujemy za wspaniałą opinię. Zapraszamy serdecznie za każdym razem!

Zrecenzowano 26 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielna wizyta w Drukarni Smaku była strzałem w dziesiątkę po raz kolejny się nie zawiodłam. Przegrzebki były doskonałe, zupa tajska wyborna a dorsz poezja ,a gruszka zakończyła tę ucztę dla podniebienia.

Dziękujemy, ma_gorzataw406

Dziękujemy za wizytę w naszej restauracji. Cieszymy się zarówno z Pani zadowolenia jak i pozytywnej opinii. Pozdrawiamy :)

Drukarnia Smaku Cristina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Drukarnia Smaku Cristina? Podziel się wrażeniami!