“Pizza super”
Pizza Borsalino — recenzja

Pizza Borsalino
Zamów online
Nr 94 wśród 209 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza bardzo dobra, 9/10
Sosy 10/10
Lokal nastawiony na zamowienia na wynos (w srodku 7 miejsc).

Za 3 dyszki dwie osoby moga sie najesc ;)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, WietnamskiSmakosz

Zrecenzowano 27 października 2018 z urządzeń przenośnych

Lokal nie za bardzo przystosowany do jedzenia na miejscu - w środku jest 1 stolik i plastikowe sztućce. Smakowo pizza była w porządku, ale zdecydowanie nie była to pizza włoska. Osobiście byłam rozczarowana smakiem.

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, anexia
Zrecenzowano 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza gotowa w 10 minut, bardzo dobra, z odpowiednią ilością składników, niskie ceny. Z pewnością bliżej jej do pizzy włoskiej niż typowej amerykańskiej. Wszystkie pizzę o średnicy 32 cm, więc albo jedna dla kogoś bardzo głodnego, albo dla dwóch osób, na delikatną kolację

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, kasiaj535
Zrecenzowano 29 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe zaskoczenie. Jedna z lepszych pizz jakie jadłam. Bardzo dobrze wypieczona, nie tłusta, składniki pyszne. Sos czosnkowy pyszny!!!! Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, magdalenak483
Zrecenzowano 22 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pizza dostarczona z 1,5h opóźnieniem - zamówiona o 20:20 dostarczona o 22:55, według informacji podanej przy zamówieniu miała być dostawa do ok. 1h. Zero reakcji restauracji na moje co pół godzinne telefony — chociażby w formie darmowego napoju. Tak się nie robi!

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, bartoszk100
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina B, Kierownik, Pizza BorsalinoOdpowiedź udzielona 24 września 2018

Panie Bartoszu, bardzo Pana przepraszamy, za zaistniałą sytuację. Zdarzają się czasami systuacje, na które nie mamy wpływu ale staramy się aby Nasza pizza znalazła sie jak najszybciej w rekach Naszych Gosci.
Przy kolejnej wizycie u Nas postaramy się to Panu wynagrodzić, aby żal odszedł w niepamięć!
Jeszcze raz bardzo Pana przepraszamy!!

Pizza Borsalino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Pizza Borsalino? Podziel się wrażeniami!