Zapisz
Rewelacja

Zwiedzaliśmy z grupą z Grodkowa część dolną i górną. Jesteśmy zachwyceni. Dzieci wiele nauczyły... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 16 lutego 2020
beatasD7410ZH
Brawo!

Miejsce godne polecenia dla grup szkolnych. Doskonała organizacja począwszy od sposobu rezerwacji... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 20 października 2019
KaPasiala

Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

Polecam.Multimedialna prezentacja gór i edukacyjna sala naprawdę warte odwiedzenia.Wśród kiczu i tandety Zakopanego atrakcja warta polecenia

Dziękujemy, ZapCez
Zrecenzowano: 8 czerwca 2019

Warto odwiedzić, żeby dowiedzieć się więcej o tatrach. Polecam na wycieczkę z dziećmi - na pewno zainteresuje je wystawa.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, RobertJ2781
Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Zniszczone ogrodzenie, zaniedbane ścieżki, otoczenie nowoczesnego Centrum, którym wszyscy tak się zachwycają sprawia wrażenie miejsca zapuszczonego i niezagospodarowanego. Mam nadzieję, że trafiłam na moment rewitalizacji całego ogrodu, bo bałagan jaki zastaliśmy wokół Centrum sprawił, że nawet nam nie przyszło do głowy, że Centrum działa i kryje w sobie jakiekolwiek rewelacje. Miejsce sprawia wrażenie opuszczonego i niszczejącego. Zajrzę następnym razem i sprawdzę czy coś się zmieniło.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, gosieks
Zrecenzowano: 22 marca 2019

Będąc w Zakopanem warto odwiedzić to miejsce i dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy na temat klimatu, flory i fauny Zakopanem i okolic; obejrzeć wystawy multimedialne, pobawić się nieco. Wstęp do CEP TPN jest bezpłatne. A po wyjściu z budynku można przespacerować się po zagajniku otaczającym CEP.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, Ania M
Zrecenzowano: 23 lutego 2019

Świetne miejsce do spędzenia wolnego czasu, pogłębienia tajników przyrody tatrzańskiej. Godne polecenia wszystkim, bez względu na wiek. Obiekt nowoczesny, skrojony na miarę europejską. Dodatkowy atut - bezpłatny wstęp! Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, 750 707