Zrecenzowano: 7 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Właścicielka na samym wstępie oznajmiła nam, iż mamy zdjąć obuwie i chodzić boso jeśli nie mamy „kapci”. Kiedy powiedziałam, ze nie będę chodzić po całym budynku w skarpetkach i ze to niehigieniczne to Pani stwierdziła, ze nas wyprasza, odda nam pieniądze i żebyśmy sobie znaleźli nocleg gdzieś indziej. Absurd i zacofanie, żeby nakazywać gościom ściągać buty przy samym wejściu. Uzasadnienie na to jest takie, ze „jak odwiedzam babcie to chyba tez ściągam buty”.

Termin pobytu: grudzień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Scenic763963
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Bernadetta W, Właściciel, Pokoje Gościnne BenitaOdpowiedź udzielona 25 czerwca 2019

Dziękuję za opinię ! W naszym kameralnym domu zmienia się obuwie i jest to napisane przy rezerwacji na booking.com gdzie zrobiła Pani rezerwację. Nie będę komentować Pani zachowania, chociaż użyty przez Panią tytuł "PORAŻKA" świetnie pasuje. Ciekawe czy moczenie się w basenie z tysiącami innych osób jest mniej czy bardziej niehigieniczne niż chodzenie w skarpetach po domu ? Zwrot pieniędzy i propozycja poszukania innego obiektu wynikał tylko i wyłącznie z mojej troski i dobrej woli, ponieważ nie mogę zmuszać nikogo do mieszkania w tak strasznych warunkach gdzie trzeba zmieniać buty :) Życzę powodzenia i więcej uśmiechu.

Zrecenzowano: 17 kwietnia 2018

Trafiliśmy idealnie. Z myślą o aktywnym spędzeniu weekendu - cały dzień poza miejscem noclegu w górach, zarezerwowaliśmy w tym miejscu pokój w przystępnej cenie. Po prostu tanio. Pokoik mały z łazienką na korytarzu, ale przyjemnie urządzony, w wysokim standardzie, wygodny - w sam raz na przenocowanie. W całym ośrodku było bardzo czysto i świeżo. Miejsce rewelacyjne na wypad w góry!

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Izabela W
Zrecenzowano: 6 października 2017

Bylismy w pensjonacie Benita trzy tygodnie i mozemy polecic. go wszystkim. Obiekt polozony w dobrym miejscu Zakopanego, wypady w gory sa naprawde pod "reka". Wlasciciele pensjonatu sa bardzo mili i przyjazni.

Wskazówka dotycząca pokoi: trudno doradzic
Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, janjan522017
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam ten hotel. Małe kameralne pokoje w bardzo dobrym stanie. Blisko kolej na Kasprowy Wierch można przejść się pieszo. Wspólne łazienki bardzo czyste, wspólna kuchnia można coś zrobić samemu. Miła Pani właściciel. Pozdrawiam i polecam.

Termin pobytu: sierpień 2017
Dziękujemy, Ray R
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Miejsce, atmosfera wszystko na najwyższym poziomie. Wszystko czyste, przytulne. Cudowne miejsce. Wszędzie jest blisko. Na szlaki oraz do centrum Zakopanego. Jestem bardzo zadowolona. Polecam każdemu :-)

Termin pobytu: czerwiec 2017
Dziękujemy, Justyna M