Zakopane
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy z dziecmi. Po pierwsze doskonala lokalizacja na wypady we wsxystkie strony. Mila obsluga. Wyżywienie (to ktore mielismy w pakiecie)typu domiwego, roznorodne. Oferta spa bogata a żona zachwycona obsługą. Polecam dla rodzin. Cicho i spokojnie, sala zabaw i zajecia dla dzieci.

Dziękujemy, AndySop
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa J, Dział sprzedaży, Hotel CrocusOdpowiedź udzielona 6 września 2019

Szanowni Państwo dziękujemy za tak pozytywną ocenę naszych usług. Jest dla nas ważne aby każdy z Gości czuł się komfortowo w naszym hotelu. Zapraszamy ponownie do naszego hotelu.

Zrecenzowano: 28 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Zacznijmy od tego co dobre, hotel ma bardzo dobre położenie, w dole szumi urokliwie strumyk, a z niektórych pokojów rozpościera się widok na Giewont. Budynek jest bardzo zadbany ładny i nowoczesny. Jest również dobrą bazą wypadową na wycieczki. Jedzenie jest całkiem smaczne, ale wybór niezbyt wielki. Obiekt ma przyjemny taras i pokoik dla dzieci.
Teraz przejdę do wad. Po pierwsze z pobytu w hotelu przywiozłam pluskwy. Pokoje są mega zakurzone i całe wyłożone starymi dywanami, zasłonami, starymi kanapami (w których sprężyny wychodzą ze wszystkich stron). Moje dziecko uczulone na roztocza dusiło się w pokoju. Pomieszczenia były dobrze sprzątane, ale ilość starych tekstyliów była tak ogromna, że nie sposób ich odkurzyć.
Łóżko dla dziecka było mocno wiekową, rozkładaną sofą, z której wystawały sprężyny. Prosiłam o dodatkowy materac, żeby było wygodniej, ale moja prośba została zignorowana.
Kolejna rzecz basen- z koszmarnie zimną wodą.
Kolejna rzecz wyżywienie. Śniadania ok, ale obiadokolacje do których nie można wypić herbaty (dodatkowo płatna 10zl) to gruba przesada...
Generalnie hotel nie spełnia standardów **** gwiazdek, a jest drogi.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, asiad365
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa J, Kierownik sprzedaży, Hotel CrocusOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Szanowna Pani,
Bardzo dziękujemy za wystawienie opinii na temat naszego Hotelu Crocus****, jednakże z niepokojem czytamy Pani słowa.
Miło nam, że nasz budynek przypadł Pani do gustu, a kuchnia Państwu smakowała.

Przede wszystkim dziwi nas to, że umieszcza Pani opinie prawie rok po pobycie więc ciężko nam odnieść się konkretnie do zarzutów jednakże w stosunku do oskarżeń, które wysunęła Pani w naszą stronę, musimy stanowczo zareagować.

W całym Hotelu regularnie raz w miesiącu przeprowadzane są kontrole i prowadzone są działania, aby zapobiegać pojawieniu się jakichkolwiek insektów czy szkodników-deratyzacja. W związku z czym z całą pewności nie było i nie ma u nas pluskiew! Przykładamy dużą wagę do czystości obiektu.
Wykładziny w znacznej części hotelu zostały już wymienione, również jesteśmy w trakcie wymiany materacy.
Wszystkie tekstylia są regularnie czyszczone przez firmy zewnętrzne jak i naszych pracowników.
Basen w naszym obiekcie ma wodę o temperaturze 29-31stopni Celsjusza co jest temperaturą standardową w basenach hotelowych.

Wspomniała Pani również na temat naszej kuchni – jeżeli chodzi o posiłki, to obiadokolacje są zestawem 3 dań w bardzo korzystnej cenie i zawsze przy zakupie informujemy, że w cenie jest tylko woda.
Mamy nadzieję, że pomimo nieprzyjemnych odczuć spędzili Państwo miło czas w Zakopanem.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Hotelu Crocus****

Zrecenzowano: 27 maja 2019

Świetna lokalizacja, spacerek 10 minut na Krupówki, Kuźnice blisko, skocznia 5 minut, cisza i spokój, miła obsługa, śniadania typowy szwedzki stół, ale b. dobre, basen, SPA, sauna, w pobliżu i na miejscu kilka fajnych knajpek.

Wskazówka dotycząca pokoi: Najwyższe pokoje, piętro IV to skosy, okna dachowe, może troszkę ciemno
Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, marcin d
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa J, Dział sprzedaży, Hotel CrocusOdpowiedź udzielona 3 czerwca 2019

Szanowny Panie Marcinie dziękujemy za tak miłą recenzję. Zadowolenie Gości ze świadczonych przez nas usług jest dla nas najważniejsze. Będzie nam miło ponownie Państwa gościć w naszym hotelu.

Zrecenzowano: 25 kwietnia 2019

Ogólnie hotel jest ładny, nowoczesny, nowy. Personel kompetentny i pomocny. Trafiłam jednak niefortunnie. Pokój na 4 pietrze ze skosami i trzema oknami w dachu przez co był mało widny i trochę przytłaczający. Rolety w oknach spełniały tylko role zasłaniaczy choć nie było takiej potrzeby przydałyby ie raczej rolety zaciemniające bo w nocy niestety ich zaciągniecie niczego nie zmieniało. Pokój sam w sobie duży z dwoma małymi osobnymi łózkami dodatkowa kanapa i fotelem. duzy minus to niestety brak ogrzewania. Na życzenie otrzymałam grzejnik olejowy który trochę poprawił sytuacje. Wentylacji stale głośno pracującej i wiejącej zimnym powietrzem nie ma możliwości wyłączenia. Moze to zrobić jedynie serwis techniczny - na moja prośbę została wyłączona. łazienka pozostawia wiele do życzenia. oświetlenie koło lustra praktycznie żadne - dla kobiety problem. Wanna zamiast prysznica ustawiona pod skosem nie daje komfortu - nie można w niej stanąć wyprostowanym. Niedziałające ogrzewanie podłogowe. Kuchnia nie dla tradycjonalistów,dla niektórych może okazać się zbyt wyszukana. Trudno mi oceniać smaki bo niestety nie trafione w mój gust. Jest bardzo czysto.

Wskazówka dotycząca pokoi: omijać 4 piętro
Termin pobytu: kwiecień 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, ZanetaZetka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa J, Dział sprzedaży, Hotel CrocusOdpowiedź udzielona 26 kwietnia 2019

Szanowna Pani Żaneto,
Bardzo dziękujemy za tak wyczerpującą opinię na temat naszego Hotelu.
Cenimy każdą uwagę i dokładamy wszelkich starań, aby podnieść jakość swoich usług do najwyższego poziomu.
Zapraszamy do nas ponownie.

Zrecenzowano: 10 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacja pod każdym względem. Nic dodać nic ująć. Pokoje czysciutkie, jedzenie fantastyczne, basen super,obsługa uprzejma i pomocna.Fantastyczne położenie-wszędzie blisko a jednak lekko na uboczu. Warto

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Monika P
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewa J, Dział sprzedaży, Hotel CrocusOdpowiedź udzielona 19 marca 2019

Szanowna Pani Moniko jest nam miło, że wypoczynek w naszym hotelu spełnił Państwa oczekiwania. Personel hotelu zawsze stara się, aby pobyt każdego z Gości przebiegał w miłej atmosferze.
Serdecznie zapraszamy do nas ponownie.