“Najlepszy drink bar w Zakopanem!”
Appendix — recenzja

Appendix
Nr 30 wśród 200 Restauracje (Zakopane)
Kuchnie: Bar, Kawiarnia, Pub
Polecane, biorąc pod uwagę: Scena barowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opis: askoczy Cię wyjątkowa atmosfera i niepowtarzalny klimat tego miejsca. Wystrój nawiązuje do dwudziestolecia międzywojennego, legendarnych czasów Witkacego, Malczewskiego i wypraw narciarskich Oppenhaima. Polecamy wyśmienitą kawę, wiele wariacji herbaty, bogatą gamę drinków oraz szeroki wybór win. Latem ochłodzisz się pysznym Mojito w ogródku przy ruchliwych i pełnych życia Krupówkach z jednej strony a szumiącym potokiem z drugiej. Zimą rozgrzejesz się gorącym piwem z miodem i przyprawami. W piątki i soboty zapraszamy na muzykę na żywo.
Zrecenzowano 9 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

W samym sercu Zakopanego znajduje się tak cudowne miejsce. Barmani i barmanki to mistrzowie w swoim fachu. Drinki z karty to mistrzostwo świata, jednakże widząc puchary nad barem szkoda nie skorzystać z okazji i nie poprosić o coś extra. Barman drinkiem skomponowanym specjalnie dla mnie zaspokoił moje kubki smakowe w 100%. Ceny drinków bardzo wporzadku

Dziękujemy, Marta W

Zrecenzowano 20 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Polecam dla ludzi ceniących duży wybór alkoholi i dobrze urządzonego wnętrza. Klimatyczne i ciekawe miejsce

Dziękujemy, Damian O
Zrecenzowano 2 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Świetne miejsce, bardzo fajny klimat na wieczorne wyjście. Miła i pomocna obsługa. Polecam gorąco :)

Dziękujemy, monixo97
Zrecenzowano 2 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Jedyny interesujący lokal w dniu dzisiejszym. Zaskakująco duża ilość interesujących alkoholi w menu, w zestawieniu z pełnym profesjonalizmu barmanem sprawia, że wieczór nabiera kolorów. Jestem niesamowicie zaskoczony jakością obsługi, polecam wszystkim!
Live band zrobił cały wieczór!

Dziękujemy, Kuba S
Zrecenzowano 23 września 2017 z urządzeń przenośnych

Doskonałe miejsce na zakończenie wieczoru. Trafiliśmy po przeczytaniu recenzji i po koncercie na Gubałówce. Idealny serwis, doskonałe drinki zwlaszcza bardzo wściekły . Koncert z dobrym angielskim rockiem. Szczere polecamy i chętnie wrócimy!

Dziękujemy, HelgaB888

Appendix — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Appendix? Podziel się wrażeniami!