“Meega”
Krupowa Izba — recenzja

Krupowa Izba
Nr 32 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Witaj w Krupowej Izbie! Łączymy wszystko co najlepsze w góralskiej kulturze, podhalańskiej tradycji i regionalnej kuchni. Przepiękne wnętrza, świetne jedzenie i niepowtarzalny klimat współtworzą nasz lokal. Wystrój restauracji nawiązuje do mieszanki tradycyjnego stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego industrializmu. Odwiedź naszą restaurację a z pewnością mile Cię zaskoczymy. Serdecznie zapraszamy!

Cudowny klimatyczny wytrój, orkiestra gra. Pierogi cudoo, bardzo polecam ruskie jak i z mięsem którym towarzyszy pyszny sos chrzanowy. Szybka i przemiła obsługa. Polecam i oczywiscie wróce.

Dziękujemy, czambalimba

Kolejna dobra miejscówka na Krupówkach, duży plus za piękne odnowienie starej restauracji. Jedzenie smaczne (placek ziemniaczany, pierogi z bryndzą) porcje są odpowiednio duże, jak to w górach. Duży plus za ekologiczne słomki.
Maleńki minus za czasami zbytnio zajętą rozmowami obsługę- młodzi ludzie:)

Dziękujemy, Lexi2032

Miejsce znalezione przypadkiem po spacerku na krupówkach. Bardzo miła obsługa, przepyszne jedzenie a zwłaszcza pierogi z brydzą. Ceny przystępne. Ogółem wszystko na duży plus.

Dziękujemy, 459dagmaram

Klimatyczne miejsce. Zostaliśmy bardzo szybko obsłużeni i po niedługim czasie jedzenie było na stole. Przemiła, wesoła obsługa. A co najważniejsze - jedzenie bardzo smaczne. Ceny jak na Krupówki przystępne.

Dziękujemy, Samuel W
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem z dziewczyna tydzień w Zakopanem , nasze serca i żołądki skradła krupowa izba !! Pierogi z mięsem i sosem chrzanowym , żeberka w miodzie w szczególności zapadły w nasze gusta , obecnie mamy wrzesień , jestem z siostra na pożegnalnej kolacji z górami w tym roku i jest rownie pysznie !!

Dziękujemy, 851maciejd

Krupowa Izba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krupowa Izba? Podziel się wrażeniami!