“Super kuchnia !!”
Krupowa Izba — recenzja

Krupowa Izba
Nr 32 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Witaj w Krupowej Izbie! Łączymy wszystko co najlepsze w góralskiej kulturze, podhalańskiej tradycji i regionalnej kuchni. Przepiękne wnętrza, świetne jedzenie i niepowtarzalny klimat współtworzą nasz lokal. Wystrój restauracji nawiązuje do mieszanki tradycyjnego stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego industrializmu. Odwiedź naszą restaurację a z pewnością mile Cię zaskoczymy. Serdecznie zapraszamy!

Byłem z dziewczyna tydzień w Zakopanem , nasze serca i żołądki skradła krupowa izba !! Pierogi z mięsem i sosem chrzanowym , żeberka w miodzie w szczególności zapadły w nasze gusta , obecnie mamy wrzesień , jestem z siostra na pożegnalnej kolacji z górami w tym roku i jest rownie pysznie !!

Dziękujemy, 851maciejd

Zrecenzowano 9 września 2019

Przyznam szczerze, że w ciągu 4 lat nie jadłam tak pięknie podanego i jednocześnie podbijającego kubki smakowe dania na Krupówkach. Zakopane posiada dość specyficzną kuchnię lecz w tej knajpce każdy się odnajdzie. Naprawdę rozsądne ceny, a klimat iście góralski. Obsługa fantastyczna, a posiłek podany naprawdę szybko. Wszystko co potrzeba w jednym miejscu.

Dziękujemy, 4just
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo szybka obsługa pomimo dużego ruchu, ceny jak na Krupówki przystępne, jedzenie smaczne i ładnie podane. Stek idealnie wysmazony. Polecam.

Dziękujemy, Johny B
Zrecenzowano 9 września 2019

Mila obsluga, jedzenie bardzo smaczne, ceny jak na Krupówki OK. W czasie urlopu bylismy tu 3 razy na obiadku. Polecam

Dziękujemy, DupaPawiana
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoite ceny, miła atmosfera, fajna obsługa. Ładnie podane, świeże produkty. Polecam salę na górze, bo jest znacznie spokojniej

Dziękujemy, warzywo13

Krupowa Izba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krupowa Izba? Podziel się wrażeniami!