Zakopane

“Jak dotąd najlepsze jadło na Krupówkach”
Krupowa Izba — recenzja

Krupowa Izba
Nr 32 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Witaj w Krupowej Izbie! Łączymy wszystko co najlepsze w góralskiej kulturze, podhalańskiej tradycji i regionalnej kuchni. Przepiękne wnętrza, świetne jedzenie i niepowtarzalny klimat współtworzą nasz lokal. Wystrój restauracji nawiązuje do mieszanki tradycyjnego stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego industrializmu. Odwiedź naszą restaurację a z pewnością mile Cię zaskoczymy. Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 9 września 2019

Przyznam szczerze, że w ciągu 4 lat nie jadłam tak pięknie podanego i jednocześnie podbijającego kubki smakowe dania na Krupówkach. Zakopane posiada dość specyficzną kuchnię lecz w tej knajpce każdy się odnajdzie. Naprawdę rozsądne ceny, a klimat iście góralski. Obsługa fantastyczna, a posiłek podany naprawdę szybko. Wszystko co potrzeba w jednym miejscu.

Dziękujemy, 4just

Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo szybka obsługa pomimo dużego ruchu, ceny jak na Krupówki przystępne, jedzenie smaczne i ładnie podane. Stek idealnie wysmazony. Polecam.

Dziękujemy, Johny B
Zrecenzowano 9 września 2019

Mila obsluga, jedzenie bardzo smaczne, ceny jak na Krupówki OK. W czasie urlopu bylismy tu 3 razy na obiadku. Polecam

Dziękujemy, DupaPawiana
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoite ceny, miła atmosfera, fajna obsługa. Ładnie podane, świeże produkty. Polecam salę na górze, bo jest znacznie spokojniej

Dziękujemy, warzywo13
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krupową Izbę wybraliśmy ze względu na dania z podhalańskim serami. Umiejscowienie to oczywiście najbardziej ruchliwy deptak w Zakopanem, stąd próżno tam szukać spokoju. Wiele stolików na zewnątrz, co pozwala cieszyć się letnia pogodą. Zdecydowałam się na krem pomidorowy z marynowanym bundzem i hałuski. O ile zupa była niezła to ilość suszonych liści, którymi ją doprawiono była trochę przytłaczająca. Hałuski za to znam doskonale, ale te Krupowej akurat były bardzo przeciętne. Szkoda, że tak mało znane danie nie jest bardziej dopracowane i serwowane jedynie jako przystawka. Partner wybrał kwasnicę i placek po węgiersku, które spełniły jego oczekiwania. Dobra i dosyć szybka obsługa. Spokojnie można to miejsce polecić. Chociaż bardziej zaakcentowałabym podhalańskie sery.

Dziękujemy, SilesianGirl

Krupowa Izba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krupowa Izba? Podziel się wrażeniami!