Zakopane

“Smacznie”
Krupowa Izba — recenzja

Krupowa Izba
Nr 32 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Witaj w Krupowej Izbie! Łączymy wszystko co najlepsze w góralskiej kulturze, podhalańskiej tradycji i regionalnej kuchni. Przepiękne wnętrza, świetne jedzenie i niepowtarzalny klimat współtworzą nasz lokal. Wystrój restauracji nawiązuje do mieszanki tradycyjnego stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego industrializmu. Odwiedź naszą restaurację a z pewnością mile Cię zaskoczymy. Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 9 września 2019

Mila obsluga, jedzenie bardzo smaczne, ceny jak na Krupówki OK. W czasie urlopu bylismy tu 3 razy na obiadku. Polecam

Dziękujemy, DupaPawiana

Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyzwoite ceny, miła atmosfera, fajna obsługa. Ładnie podane, świeże produkty. Polecam salę na górze, bo jest znacznie spokojniej

Dziękujemy, warzywo13
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krupową Izbę wybraliśmy ze względu na dania z podhalańskim serami. Umiejscowienie to oczywiście najbardziej ruchliwy deptak w Zakopanem, stąd próżno tam szukać spokoju. Wiele stolików na zewnątrz, co pozwala cieszyć się letnia pogodą. Zdecydowałam się na krem pomidorowy z marynowanym bundzem i hałuski. O ile zupa była niezła to ilość suszonych liści, którymi ją doprawiono była trochę przytłaczająca. Hałuski za to znam doskonale, ale te Krupowej akurat były bardzo przeciętne. Szkoda, że tak mało znane danie nie jest bardziej dopracowane i serwowane jedynie jako przystawka. Partner wybrał kwasnicę i placek po węgiersku, które spełniły jego oczekiwania. Dobra i dosyć szybka obsługa. Spokojnie można to miejsce polecić. Chociaż bardziej zaakcentowałabym podhalańskie sery.

Dziękujemy, SilesianGirl
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, obsługa rewelacyjna, jedzenie pyszne POLECAM na pewno tam wrócimy, bardzo dobry placek po zbójnicku,

Dziękujemy, U1987PWjosa
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zamawialismy golonke i placek po zbojnicku - bardzo smaczne. Nastepnego dnia na sniadanie pajde chleba ze smalcem rowniez super oraz sandwitch goralski - bez szalu. Obsluga bardzo sprawna i mila. Polecam to miejsce :)

Dziękujemy, zyng2019

Krupowa Izba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krupowa Izba? Podziel się wrażeniami!