Zakopane

“Podhalańskie sery”
Krupowa Izba — recenzja

Krupowa Izba
Nr 32 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Witaj w Krupowej Izbie! Łączymy wszystko co najlepsze w góralskiej kulturze, podhalańskiej tradycji i regionalnej kuchni. Przepiękne wnętrza, świetne jedzenie i niepowtarzalny klimat współtworzą nasz lokal. Wystrój restauracji nawiązuje do mieszanki tradycyjnego stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego industrializmu. Odwiedź naszą restaurację a z pewnością mile Cię zaskoczymy. Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Krupową Izbę wybraliśmy ze względu na dania z podhalańskim serami. Umiejscowienie to oczywiście najbardziej ruchliwy deptak w Zakopanem, stąd próżno tam szukać spokoju. Wiele stolików na zewnątrz, co pozwala cieszyć się letnia pogodą. Zdecydowałam się na krem pomidorowy z marynowanym bundzem i hałuski. O ile zupa była niezła to ilość suszonych liści, którymi ją doprawiono była trochę przytłaczająca. Hałuski za to znam doskonale, ale te Krupowej akurat były bardzo przeciętne. Szkoda, że tak mało znane danie nie jest bardziej dopracowane i serwowane jedynie jako przystawka. Partner wybrał kwasnicę i placek po węgiersku, które spełniły jego oczekiwania. Dobra i dosyć szybka obsługa. Spokojnie można to miejsce polecić. Chociaż bardziej zaakcentowałabym podhalańskie sery.

Dziękujemy, SilesianGirl

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, obsługa rewelacyjna, jedzenie pyszne POLECAM na pewno tam wrócimy, bardzo dobry placek po zbójnicku,

Dziękujemy, U1987PWjosa
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zamawialismy golonke i placek po zbojnicku - bardzo smaczne. Nastepnego dnia na sniadanie pajde chleba ze smalcem rowniez super oraz sandwitch goralski - bez szalu. Obsluga bardzo sprawna i mila. Polecam to miejsce :)

Dziękujemy, zyng2019
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie.bardzo dobre, policzki wołowe super, tarta bardzo dobra, lemoniada z żurawiną wspaniala. Klimat super, obsługa przemiła. Polecam i na pewno wrócę!

Dziękujemy, 277dawidd
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem kiedy jestem w Zakopanem jest to obowiązkowe miejsce. Restauracja z regionalnym wystrojem, bardzo miłą obsługą. Przy grupie do 10 osób nie jest przyjmowana rezerwacja, ale miejsce zawsze się znajdzie, gdyż lokal jest bardzo przestronny. Obsługa bardzo miłą i sprawna. Co do jedzenia, mogę powiedzieć, że wszystko, co do tej pory jadłam było najwyższej jakości. Poczynając od sałatki z bundzem marynowanym w burakach, jak również stek. Ogromnym atutem tego miejsca jest kuchnia regionalna, a wśród niej hałuski i pierogi z bryndzą oraz przepyszna zupa prawdziwkowa. Nie wyobrażam sobie wizyty w Tatrach bez odwiedzenia tego miejsca.

Dziękujemy, OlaH349

Krupowa Izba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krupowa Izba? Podziel się wrażeniami!