“Polecam ”
Krupowa Izba — recenzja

Krupowa Izba
Nr 32 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Witaj w Krupowej Izbie! Łączymy wszystko co najlepsze w góralskiej kulturze, podhalańskiej tradycji i regionalnej kuchni. Przepiękne wnętrza, świetne jedzenie i niepowtarzalny klimat współtworzą nasz lokal. Wystrój restauracji nawiązuje do mieszanki tradycyjnego stylu zakopiańskiego oraz nowoczesnego industrializmu. Odwiedź naszą restaurację a z pewnością mile Cię zaskoczymy. Serdecznie zapraszamy!
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce bardzo klimatyczne, obsługa rewelacyjna, jedzenie pyszne POLECAM na pewno tam wrócimy, bardzo dobry placek po zbójnicku,

Dziękujemy, U1987PWjosa

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Zamawialismy golonke i placek po zbojnicku - bardzo smaczne. Nastepnego dnia na sniadanie pajde chleba ze smalcem rowniez super oraz sandwitch goralski - bez szalu. Obsluga bardzo sprawna i mila. Polecam to miejsce :)

Dziękujemy, zyng2019
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie.bardzo dobre, policzki wołowe super, tarta bardzo dobra, lemoniada z żurawiną wspaniala. Klimat super, obsługa przemiła. Polecam i na pewno wrócę!

Dziękujemy, 277dawidd
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Za każdym razem kiedy jestem w Zakopanem jest to obowiązkowe miejsce. Restauracja z regionalnym wystrojem, bardzo miłą obsługą. Przy grupie do 10 osób nie jest przyjmowana rezerwacja, ale miejsce zawsze się znajdzie, gdyż lokal jest bardzo przestronny. Obsługa bardzo miłą i sprawna. Co do jedzenia, mogę powiedzieć, że wszystko, co do tej pory jadłam było najwyższej jakości. Poczynając od sałatki z bundzem marynowanym w burakach, jak również stek. Ogromnym atutem tego miejsca jest kuchnia regionalna, a wśród niej hałuski i pierogi z bryndzą oraz przepyszna zupa prawdziwkowa. Nie wyobrażam sobie wizyty w Tatrach bez odwiedzenia tego miejsca.

Dziękujemy, OlaH349
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pycha naleśnik z serem & oscypek z żurawiną. Do tego pycha pajda i piwko oraz Ajstee. Gorąco polecam

Dziękujemy, 722mateuszp

Krupowa Izba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Krupowa Izba? Podziel się wrażeniami!