Zakopane
Zrecenzowano: 8 września 2018 z urządzeń przenośnych

super miejsce, znakomita i profesjonalna obsluga, sniadania bardzo dobre i jest w czym wybierac, pokoje na wysokim standardzie,bardzo fajne miejsce zabaw dla dzieci w sasiadujacym budynku.P O L E C A M

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Bartek W
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2018

Położenie w zacisznym miejscu, a jednocześnie praktycznie w samym sercu Zakopanego jest niewątpliwym atutem - ale nie jedynym. Spodobała nam się formuła pobytu dająca znacznie większą swobodę, niż w tradycyjnym hotelu. Bardzo miły personel recepcji zawsze służył pomocą bez najmniejszego problemu. Obszerny, wygodny i dobrze wyposażony apartament, choć wymagałby już może lekkiego odświeżenia. Smaczne i urozmaicone śniadania. Ze SPA nie zdążyliśmy skorzystać - pogoda nas rozpieszczała, więc woleliśmy włóczyć się po górach.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, amode70
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Bywam tam od kilku lat i zawsze jest ten sam doskonały poziom. Obszerne apartamenty z oddzielną sypialnią i dużym salonem z aneksem kuchennym. Czysto! Miła obsługa i doskonała lokalizacja. Wszędzie blisko.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla rodzin z dziećmi idealny. Dla par świetny.Można zamówić sobie apartament, do którego wchodzi się od razu z parkingu.
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Izis
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018

Pokoje przestronne, czyste. Miła obsługa. Bardzo dogodne położenie, spokojne a zarazem blisko do centrum Zakopanego. W cenie pobytu parking. Idealny dla rodzin z dziećmi - bawialnia, animacje. Gorąco polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, EEKK
Zrecenzowano: 1 maja 2018

Byłam z mężem z okazji rocznicy ślubu - obsługa przemiła, pokoje czyste i schludne, miejsce ciche i spokojne, mimo że około 5 minut spacerkiem od Krupówek - ma się wrażenie, jakby było się poza miastem. Śniadania smaczne. Wyposażenie apartamentu super - polecam każdemu na krótszy i dłuższy pobyt.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Anka081989