Zakopane
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2018

Bywam tam od kilku lat i zawsze jest ten sam doskonały poziom. Obszerne apartamenty z oddzielną sypialnią i dużym salonem z aneksem kuchennym. Czysto! Miła obsługa i doskonała lokalizacja. Wszędzie blisko.

Wskazówka dotycząca pokoi: Dla rodzin z dziećmi idealny. Dla par świetny.Można zamówić sobie apartament, do którego wchodzi się od razu z parkingu.
Termin pobytu: luty 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Izis
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018

Pokoje przestronne, czyste. Miła obsługa. Bardzo dogodne położenie, spokojne a zarazem blisko do centrum Zakopanego. W cenie pobytu parking. Idealny dla rodzin z dziećmi - bawialnia, animacje. Gorąco polecam!

Termin pobytu: sierpień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, EEKK
Zrecenzowano: 1 maja 2018

Byłam z mężem z okazji rocznicy ślubu - obsługa przemiła, pokoje czyste i schludne, miejsce ciche i spokojne, mimo że około 5 minut spacerkiem od Krupówek - ma się wrażenie, jakby było się poza miastem. Śniadania smaczne. Wyposażenie apartamentu super - polecam każdemu na krótszy i dłuższy pobyt.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Anka081989
Zrecenzowano: 5 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Fajne, spokojne miejsce przystosowane dla rodzin z dziećmi . Na miejscu śniadania na których każdy znajdzie coś dla siebie . Przemiły personel , na miejscu mała siłownia , sauna , wanna z hydromasażem ( bez tłumów ). Apartamenty czyste , ciepłe , wszystko super . Duży plus na lokalizacje , blisko Krupówek jednocześnie cisza i spokój . Miejsc parkingowe ok .

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, monikkaa82
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AparthotelBellamonte, Guest Relations Manager, Aparthotel BellamonteOdpowiedź udzielona 7 lutego 2018

Pani Moniko,

Najmniejsi Goście czyli goszczące u nas dzieci to klienci najważniejsi dla nas zatem serdecznie ich zawsze witamy! Dziękujemy za Państwa pobyt w naszym obiekcie i zapraszamy oczywiście do ponownych odwiedzin. jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Zrecenzowano: 30 stycznia 2018

Apartamenty duże, czyste, dobrze wyposażone dla pary jak i rodzin z dziećmi.
Codziennie doglądane przez Panie pokojowe.
Obsługa miła i pomocna.
Śniadania w formie bufetu - bardzo dobre.
Dużym plusem jest lokalizacja.
Blisko na Krupówki i na Gubałówkę.
Dodatkowo siłownia, jacuzzi i sauna.
Polecam!

Termin pobytu: luty 2017