“Busines lunch”
Restauracja Vernus — recenzja

Restauracja Vernus
Nr 146 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Opis: Nasza kuchnia to połączenie nowoczesnych technik gotowania z tradycyjnymi produktami kuchni staropolskiej. Największą zaletą Restauracji Vernus jest świeżość i najwyższa jakość produktów, które są dostarczane między innymi z Berlina. Smak, wygląd i przede wszystkim zaangażowanie całego zespołu sprawia, że nasi Goście chwalą naszą kuchnie! Posiadamy certyfikat "menu bez glutenu
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierś perliczki podana z kopytkami, bobem oraz grzybami sezonowymi - bardzo dobre danie. Przepyszna pierś z perliczki z chrupiąca skórką z blanszowanymi warzywami, grzybami leśnymi oraz zrumienionym i miękkimi kopytkami. Z powodzeniem potrawa nadaje się dla małych dzieci które są miłośnikami mącznych potraw a tym samym najlepszymi testerami. Mięso również soczyste i dobrze przyprawione.

Dziękujemy, StalowkaNET

Restauracja Vernus — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Vernus? Podziel się wrażeniami!