“Niepolecam gofrów”
Goralskie Praliny — recenzja

Goralskie Praliny
Nr 97 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 13 września 2019

Próbowaliśmy tylko gofry, ceny wysokie nawet jak na Krupówki, dzień wcześniej jedliśmy tańsze trochę wyżej na Krupówkach i były lepsze. Tutaj serwują odgrzewane gofry które ciężko zjeźć, żeby się nie pobrudzić - są gumowe. Zdecydowanie odradzam, lepiej pójść trochę wyżej i zjeść świeżo zrobionego na oczach gofra i w dodatku taniej.

Dziękujemy, Marek B

Zrecenzowano 10 kwietnia 2019

Po podróży z Doliny Strążyskiej żona zaprosiła mnie na imieninowy deser. Wybraliśmy oboje brownie z masłem orzechowym oraz malinową lemoniadę. Sprawnie otrzymaliśmy zamówienie i szybko pochłonęliśmy całość. Kawałek nie był zbyt duży, mimo, że kosztował 15 zł, ale jego smak to rekompensował. Lemoniada również była całkiem smaczna. Wystawiamy temu miejscu 4 z 5 gwiazdek w naszej misiożabciowej skali.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, misiekizabcia
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe i przyjemne miejsce. Pyszna kawa i smaczne desery. Bardzo cuekawue yrzadzone miejsce. Polecam!

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 961magdalenaw
Zrecenzowano 30 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Zjedliśmy gofra z bitą śmietaną i deser tiramisu. Oba desery bardzo nam smakowały i czuć było jakość wykorzystanych składników. Bardzo miła obsługa. Polecamy smakoszom słodkości :)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Jacek M
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wpadliśmy tam w środku tygodnia na deser i kawę. Ulica Krupówki 38. Około godziny 18.00. Okazało się,że trafiliśmy nie tylko na świetne ciasto, ale również 3-osobowy band grający live polskie utwory lat 80-90tych. Lady Pank, Bon Jovi i inne. Super miejsce. Polecam w 100 %.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, 195edmundd

Goralskie Praliny — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Łodygowice, Województwo śląskie

Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Goralskie Praliny? Podziel się wrażeniami!