Mati Taxi & Transfer's Zakopane
Zapisz
Humorystyczno-hostoryczny spływ Dunajcem, piękne widoki i góralskie sery

Bardzo udana wycieczka - spływ Dunajcem. Piękne widoki, historie i legendy w humorystycznym wydaniu... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2020
BestwayFilms
Warszawa, Polska
Trip

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019
TDaniel1994

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi skorzystaliśmy z oferty spływu u Pana Mateusza. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Kierowca bardzo uprzejmy, rzetelny, punktualny jak również wygadany. Pokazał nam piękne punkty widokowe zarówno na Słowacji jak również w Polsce. Następnym razem również skorzystamy z jego usług. Pełen profesjonalizm.
Sikalafą =)

Dziękujemy, TDaniel1994
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Matizakopane, Właściciel, Mati Taxi & Transfer's ZakopaneOdpowiedź udzielona 24 lutego 2020

Dziękuję za opinie i pozdrawiam ludzie
Sikalafą !

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Świetna organizacja i wyjazd punktualnie. Pan Mateusz bardzo uprzejmy i wygadany. Pokazał co w Pieninach najpiękniejsze. Naprawdę godny polecenia. Jak będzie okazja to napewno skorzystamy z jego usług jeszcze raz.

Dziękujemy, Klaaudiaaa

Dziękuje i zapraszam ponownie!

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Pan kierowca bardzo uprzejmy i obeznany w terenie. Można sugerować się wieloma wskazówkami odnośnie wszelakich miejsc i atrakcji. Trasa bardzo ciekawa. Pan Mateusz pokazał nam bardzo wiele krajobrazów. Jeżeli odwiedzimy tę strony na pewno skorzystamy z jego usług. Gorąco polecam. Sikalafą ;)

Dziękujemy, Patryki89

Sikalafą tylko dla wtajemniczonych ;))))

Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Full serwis. Bardzo dobra organizacja wypadu, droga minęła szybko, w przyjemnej i życzliwej atmosferze. W czasie trasy zatrzymywaliśmy się w kilku ciekawych i malowniczych miejscach. Wycieczka nakierowana jest na uczestników. Mati to gość na poziomie z którym da się porozmawiać, reprezentuje sobą wysoką kulturę osobistą, zna topografie miasta, więc żadne korki nie wchodzą w grę. Serdecznie polecam wypady z tym Panem!

Dziękujemy, Olaaaaala

Dziękuje bardzo !
Mam nadzieje do zobaczenia w Zakopanem :)

Zrecenzowano: 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Blyskawica! Wydawalo sie ze nie zdazymy do kina.. A tu nie dosc ze na czas to jeszcze door to door..! Kierowca swietnie zna topografie miasta, wie jak skrocic i ominac korki. Atmosfera wewnatrz taxi wysmienita, nawet nie zauwazylismy jak minela nam droga....
Serdecznie pozdrawiamy Pana kierowce

Termin skorzystania z atrakcji: styczeń 2019
1  Dziękujemy, Magdalena D

Wzajemnie pozdrawiam i ściskam !