“Jak na Zakopane ”

Restauracja Czerwone Korale
Nr 51 wśród 213 Restauracje (Zakopane)
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jak ma Zakopane jedzenie poprawne ,pierogi super ale frytki nie do smażone ,dania mięsne ok czysto ładny wystrój obsługa szybka i miła .

Dziękujemy, moniam813

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pierogi z bryndzą bardzo dobre. Duży plus za wizualną stronę podania. Klasyczny schabowy też mogę polecić. Obsługa ok. Ceny jak na Zakopane w porządku, trochę taniej niż na Krupówkach.

Dziękujemy, filip2m
Zrecenzowano 27 maja 2019

Super wystrój, smacznie i bez hałasu Krupówek, polecam placki ziemniaczane i pierogi, ceny normalne bez niepotrzebnego naciągania.

Dziękujemy, marcin d
Zrecenzowano 2 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Mieslismy okazje kilkukrotnie jesc w tej restauracji a to z kilku powodow. Bardzo dobrej jakosci dania, dobra lokalizacja. Porownujac te restauracje do lokali na Krupowkach nie ma konkurencji co do cen. Prosty przyklad 2 dania dla doroslych 2 dania dla dzieci i 2 zupy koszt okolo 140 zl. Gdzie tak zjemy w Zakopanem? Probowalismy kilku dan jak i salatek. Godne uwagi to poledwiczki w sosie borowikowym, schabowy z kapusta zasmazana (na zdjeciu). Z salatek to goralska (na zdjeciu). Dzieci takze chwalily rosolek jak i nuggetsy. Co wazne nuggetsy nie byly z glebokiego oleju. Moze byc to zaskoczeniem ale prosze sprobowac jakiejkolwiek pizzy. Ciasto obledne, cienkie i chrupiace.

2  Dziękujemy, 413januszf
Zrecenzowano 9 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja znajduje się przy głównej drodze z Krupówek do Kuźnic. Nie ma dużo ludzi, można zjeść w spokoju i nie martwić się o miejsce. Bardzo ładny, przytulny wystrój. Obsługa sprawna i sympatyczna. Jedzenie przepyszne! Sałatka wiosenna podawana z gorącym i chrupiącym pieczywem, doskonały oscypek z grilla. Pstrąg prosto ze stawów, które znajdują się blisko restauracji, doskonale przyrządzony. Pierogi z bryndzą i grzybami poezja! Pyszna szarlotka. Chyba najlepsza jaką jadłam do tej pory. No i doskonałe wino. My akurat wybraliśmy białe półwytrawne. Wspaniałe! Na pewno tu wrócę!!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Elwira2013

Restauracja Czerwone Korale — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Zakopane, Małopolskie
Zakopane, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Czerwone Korale? Podziel się wrażeniami!