Najniższe ceny za pobyt
Booking.com80 USD
Hotels.com81 USD
Expedia.com81 USD
Wyświetl wszystkie 14 ofert
Ceny dostarczane są przez naszych partnerów, dotyczą jednego pokoju, podlegają zasadom zmiennego obłożenia obowiązującym w obiekcie oraz odzwierciedlają stawki za pokój za noc, z uwzględnieniem wszystkich znanych naszym partnerom podatków i opłat. Więcej informacji jest dostępnych u naszych partnerów.
Zrecenzowano: 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy bardzo profesjonalnej obsłudze. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Wysoki standard pokoji, śniadanie przepyszne i bardzo duży wybór.
Mieliśmy możliwość późniejszego wymeldowania a nawet po wymeldowaniu i zdaniu karty skorzystania ze strefy basenu, sauny, jaccuzi.
Jeszcze raz wielkie dzięki i naprawdę świetne podejście do gościa!

Dziękujemy, 147michalb
Zrecenzowano: 29 grudnia 2018

UWAGA na zdjęciach menu wigilijne na 4 osoby to co na zdjęciach jeszcze raz podkreślam jest na 4 osoby.
Zastanawiałem się kiedyś czy może być wszystko niedobre niezjadliwe widać że może
Hotelowi Paryskiemu to się udało wszystko było okropne.
Brak mi słów aby opisać ten cyrk.
Nic nie zjedliśmy pozostało nam wybrać się na długi spacer na pizze.
Sałatki i ciasta pozostałe po tej wigilii podawane były uporczywie jeszcze przez trzy dni.
Jakość śniadań i obiadokolacji pozostawia wiele do życzenia wszystko przygotowywane z produktów niskiej - najgorszej jakości.

Wskazówka dotycząca pokoi: zmienić hotel
Termin pobytu: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 15 października 2018 z urządzeń przenośnych

Generalnie było wspaniale - jedyny minus to recepcja.
Strasznie długo i mozolnie trwa zameldowanie i wymeldowanie.
Takiego dramatu nie pamietam.
Poza tym cudowne miejsce.
Nowość jest tez pewnie jego dużym plusem.

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, barumtryk
Zrecenzowano: 4 września 2018

Hotel przerósł moje oczekiwania. Piękny, czysty pokój z łazienką, do użytku basen, jacuzzi oraz sauna, przemiła obsługa oraz przepyszne ogromne śniadanie w cenie. Na pewno z chęcią tam wrócę. Zdecydowanie polecam.

Wskazówka dotycząca pokoi: vintage room, clean, breakfast
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Agata .
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2018

Ładny, nowy hotel z dala od zgiełku Krupówek.
Plusy:
- ładny wystrój całego hotelu
- ciekawe obrazy w restauracji
- basen i sauna
- obsługa restauracji i baru
- dobre śniadanie w formie bufetu
- spokojna okolica

Minus:
- opłata za parking