Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Fantastyczny hotel!Tylko 1 km od krupówek.Obsługa na najwyższym poziomie.Jedzenie bardzo urozmaicone, i zdrowe.Każdy coś dla siebie znajdzie.Możliwość skorzystania z parku wodnego.Nic dodać,nic ująć.Polecam.Piotr

Dziękujemy, Nodi224
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel! Sniadanie wysmiwnite.
Hotel posiada baseny ,termy z ktorych mozna korzystac za drobna oplata
Hotel jest super dla rodzin gdyz posiada wiele atrakcji Jak np. Sala zabaw
Do miasta i skoczni narciaskiej jest blisko.
Super obsluga! Pokoje czyste i ladnie urzadzone
Polecam!

Dziękujemy, OlgaR1349
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Jestem szalenie zadowolony z kolejnego już pobytu w Aquarionie. To fantastyczne miejsce, które zapewnia wszystko, czego oczekuję od hotelu:
- CZYSTE i wygodne pokoje,
- codzienne sprzątanie,
- DOSKONAŁA kuchnia,
- przemili i pomocni pracownicy.
Będę wracał jeszcze nie raz - kolejny wyjazd (krótki - weekendowy) już zarezerwowany.

PS> Drobna prośba - proponuję zamienić wodę w butelkach plastikowych, na wodę w butelkach szklanych. Im mniej plastiku, tym lepiej. Albo mogą państwo pójść w innowację, której nie widziałem jeszcze w żadnym hotelu i w pokojach postawić dzbanki z filtrem - goście będą wtedy pili kranówkę :)

Dziękujemy, nedek2k
Zrecenzowano: 18 sierpnia 2019

Świetny hotel z jeszcze lepszym aquaparkiem, bylismy z 9 letnią córką, polecam dla rodzin, miła obsługa, dobre jedzenie i świetne widoki z balkonu hotelowego.Aquapark duży z fajnym basenem zewnętrznym z którego mamy widok na Giewont i Gubałówkę. Animacje dla dzieci w okresie wakacyjnym - polecam ten hotel!

Dziękujemy, Maciej C
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Hotel nie należy do tanich ale wystrój, czystość, bezpośredni dostęp do aquaparku oraz bardzo duży wybór przepysznego jedzenia - to rekompensuje! Obsługa bardzo uprzejma. Sporo rodzin z małymi dziećmi więc dość głośnawo, szczególnie w resteuracji. Blisko na Krupówki.

Dziękujemy, MonMiGab