Polecam ale poza sezonem!

Miejsce cudowne! Ma swój urok! W sezonie tłoczno - niestety! Droga nad wodospad mało wymagająca ale... Przeczytaj więcej

Trip696332
Właśnie w zimie!

Idzie się tam piękną doliną, a trasa jest dostępna dla każdego, nawet z dziećmi. Sam wodospad jest... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 lutego 2019
Marzynia
Strzyżów, Polska

Zrecenzowano: 19 października 2018

Droga długa ale warto. Pięknie, urzekajaco, cudownie. Jedno z piękniejszych miejsc na świecie. Można się zrelaksować

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, Zygmunt107
Zrecenzowano: 7 października 2018

10-minutowa wycieczka z Polany Strążyskiej po kamieniach. Dojście dość łatwe, ale trzeba uważać na mokre kamienie. Pod wodospadem przyjemna wodna mgiełka. Można usiąść na głazie i wsłuchać się w szum spadającej wody. Naprawdę warto!

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Justyna P
Zrecenzowano: 2 października 2018

Trasa prowadząca w to miejsce tj. od Wodogrzmotów Mickiewicza jest niezwykle urokliwa. Samo przejście nie trwa długo i jest w miarę płasko. Polecam odwiedzić ten wodospad bo również zachwyca.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, slonecznik2000
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018

Idąc doliną Strążyską po około 35 minutach dochodzimy do polanki , gdzie w sezonie letnim jest mały punkt gastronomiczny , tutaj można zrobić krótką przerwę , by wybrać się w górę gdzie po około 10 minutach ukazuje się nam wodospad Siklawica bardzo ładny malowniczy , warto podejść pod niego i poczuć chłód wody

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Jarosław T
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Oczywiście jak zawsze ocena atrakcji jest kwestią osobistej oceny-zatem moim zdaniem warto wędrować szlakiem, by zobaczyć wodospad. Wiem, wielu z nas było i widziało Niagare lecz nasze rodzime są równie piekne- ja kocham Polskę(bez opcji politycznych) i baaaaaaardzo polecam, ukojenie nerwow, cudne widoki. Człowieku załóż odpowiednie buty i w drogę, zrozumiesz mój wpis. Trzeba sporo przejść, ale naprawdę earto.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, 26micha_d