Zakopane
Kolory, kolory

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019
Marcin W
fajne spędzenie czasu

Fajne spędzenie czasu jako alternatywa jazdy na nartach. Warto kupić kubek nasion aby zachęcić... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 11 lutego 2019
msoba75
Płock, Polska

Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo sympatyczne miejsce do odwiedzenia. Możliwość bezpośredniego obcowania z dużą ilością papug różnej wielkości. Atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla nieco podrośniętych dzieci.

1  Dziękujemy, Marcin W
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Jest to bardzo fajne, gdy "obsiądą" Cię ptaki. Oczywiście bo je karmisz, a nie bo nagle zapałały sympatią. Ale są bardzo sympatyczne i mam fajne zdjęcia.
Zapytałem się obsługi - bardzo miłej Pani, czy to zdrowe dla ptaków, że są bez przerwy karmione przez odwiedzających i otrzymałem odpowiedź, że papugi mają taki układ pokarmowy, że nie można ich przekarmić.
W dużym pomieszczeniu z papugami jest bardzo czysto i nie ma żadnego nieprzyjemnego zapachu.
Świetna atrakcja, szczególnie w deszczowy dzień w Zakopanem.
Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Robert H
Zrecenzowano: 29 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odradzam wizytę z małymi dziećmi. Papugi rzucają się na jedzeniejakby nie były wcale karmione. Byliśmy z 2 dzieci 3 i 6 lat. Starszy synek został mocno poraniony przez arę, ktora usiadła mu na ręcę (mimo, że miał na sobie długi rękaw). Nikt nie zareagował, nie pomógł zdjąć papugi, z która nie mogliśmy sobie poradzić. Nikt nie zaproponował apteczki, nie mogliśmy na miejscu opatrzeć ran. Pan pilnujący drzwi rozmawiał ciągle przez telefon, zresztą i tak nie dało się z nim porozumieć (przynajmniej nie po polsku). Sam nie mógł zdjąć papug z mojego męża, kiedy ten próbował wyjść. Nie wydano nam paragonów a pieniądze kazano wrzucać do puszki. Ogólnie długo wyczekiwana wizyta skończyła się bardzo niemiłym wrażeniem dla nas i ogromnym rozczarowaniem naszych dzieci. A wystarczyłoby na wejściu udzielić nam kilku wskazówek, np takich, że wchodząc z małymi dziećmi lepiej było nie wnosić jedzenia dla papug... no ale wtedy przecież nie zarobiliby 3 złotych na ziarnach.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
3  Dziękujemy, Gosia Z
Zrecenzowano: 10 marca 2019

Bardzo fajne miejsce dla rodzin z dziećmi. Można nakarmić ptaszki i zrobić sobie z nimi zdjęcia. Polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Monia2812
Zrecenzowano: 12 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dzieć (8) nie chciał stamtąd wyjść! Była oczarowana papugami i przestrzenią. Mi też się podobało. Śmierdzi konkretnie. Zakupioną maskotkę wyleczył dopiero utylizator zwierzęcych środków. Miły sposób na popoludnie z rodziną

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, joanna r